۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۸ فروردين  - 2016 4 Wednesday
گفتگو با یک متخصص قلب و عروق /فشارخون با چراغ خاموش می آید دکتر پروانه علی اکبر زاده،متخصص قلب و عروق هم اکنون روزهای پنجشنبه در مطب شخصی اش در خیابان فردوسی به مداوای بیماران می پردازد ،این فرزند موفق سراب در بیمارستان عالی نسب تبریز هم در خدمت بیماران است.
ارزیابی مثبت فرماندار سراب از همایش تهران/امضای 30تفاهم نامه با سرمایه گذاران مسعود سعادتی فرماندار سراب گفت:استاندارو 9مدیرکل،نماینده سراب،مدیران شهرستانی و بیش از 400سرمایه گذار در همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری در منطقه سراب حضوریافتند.
امام جمعه محترم و پاسخ به سه پرسش کاربران سراب فردا با تشکر از روحیه پاسخگری حجت الاسلام اکرمی امام جمعه محترم پاسخ های وی به سئوالات و نظرهای کاربران خود را تقدیم می کنیم:
گفتگوی اختصاصی سراب فردا با نماینده سراب خانم مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در مجلس به سئوالات سرویس خبری سراب فردا پاسخ دادند که با تشکر از وی متن این مصاحبه را تقدیم خوانندگان می کنیم
صریح و صمیمی با امام جمعه سراب حجت الاسلام اکرمی، امام جمعه محترم سراب در بخش صریح و صمیمی سراب فردا به سئوالات مخاطبان پاسخ داد.
شهردار سراب: امکان گسترش محدوده شهر بعید به نظر میرسد احمد حسین پوری شهردار شهرسراب در گفتگوی اختصاصی با سراب فردا به پرسش های ما پاسخ داد.
پاسخ امام جمعه سراب به بخش دیگری از پرسش های مخاطبان سراب فردا حجت الاسلام علی اکبر اکرمی امام جمعه سراب به بخش دیگری از پرسش های مخاطبان سراب فردادر بخش صریح و صمیمی پاسخ دادند با تشکر از روحیه پاسخگری وی متن کامل ان را تقدیم ببینندگان خود می کنیم:
1    2    3    4