۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۸ فروردين  - 2016 4 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 3177 کد مطلب: 1006  

گفتگو با شهردار منتخب سراب

مهمترین اولویت کاری ام در شهرسراب تلاش برای جذب سرمایه گذار و افزایش مشارکت های مردمی و نیز تغییر چهره شهر خواهد بود.
۱۳۹۲ سه شنبه ۲۳ مهر ساعت 09:38
سراب فردا:مرتضی اعیانی شهردار منتخب شورای چهارم سراب در گفتگو با سراب فردا گفت: مهمترین اولویت کاری ام در شهرسراب تلاش برای جذب سرمایه گذار و افزایش مشارکت های مردمی و نیز تغییر چهره شهر خواهد بود.

اعیانی اظهارکرد: از اعضای شورای شهر سراب به دلیل اعتماد و انتخاب وی به شهرداری سراب قدردانی کرد و ابراز اطمینان کرد که در عمل پاسخگوی اعتماد انها خواهد شد.

شهردار جدید سراب در مورد توانایی های شهرداری سراب از لحاظ مالی گفت: با انکه بودجه مالی شهرداری سراب کفاف تامین هزینه های جاری ان را می دهد اما بستر برای مشارکت بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاری های  این بخش فراهم است.

وی افزود: با توجه به ظرفیت کاری بالای شورای شهر و نیز اراده عمومی مسئولان شهرستان فضای مناسبی برای ورود سرمایه گذاران به حوزه عمران شهری وجود دارد.

اعیانی اطمینان داد: با تمام توان در جهت بسترسازی و اجرای پروژه های عمرانی در حد و شان شهر تاریخی سراب خواهد کوشید.

شهردار جدید با اشاره به آمادگی سرابی هایی که در جایگاه های مدیریتی بالایی قراردارند برای کمک به توسعه و شکوفایی شهر بیان داشت: از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های لازم در این جهت استفاده خواهد کرد.

این گزارش حاکی است مرتضی اعیانی متولد 1354 و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و دو مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی و حقوق بوده و هم اینک قائم مقام پشتیبانی مدیرعامل شرکت ایدم تبریز می باشد وی چهاردهمین شهردار بعد از انقلاب و ششمین شهردار انتخابی شوراهای اسلامی شهر  می باشد.

شورای اول سراب شیرزاد سلیمی را که از دوستان رییس شورای اول سراب بود به عنوان نخستین شهردار انتخابی برگزید در آن زمان اقلیت  مخالف وی در شورای اول فعال شده و حتی کار به درگیری فیزیکی کشیده شد در شورای دوم اعضای شورا با شعار انتخاب شهردار بومی مهندس خوشنام و چهره سیاسی و مبارز انقلابی علیرضا فرقانی را به عنوان شهردار برگزیدند اما دیر زمانی نگذشته بود که این شهردار با تیغ استیضاح اکثریت اعضای شورای دوم کنار رفت و صابر قربان اوغلی جایگزین وی شد اما کوتاه زمانی بعد وی نیز با حرف های حاشیه ای زیادی کناررفت و محبوب تیزپاز شهردارسراب شد شورای سوم به شهرداری تیزپاز حکم داد و اما شهردار سراب با دور زدن اعضای شورای سوم در حالی که هنوز عنوان شهرداری سراب را داشت با اعضای شورای میانه هم داستان شد و به انسوی بزقوش رفت اما کوتاه زمانی بعد به تبریز عودت داده شد و شهرداری میانه را از دست داد تا اینکه با اعتماد شورای چهارم خوی راه ان شهر را در پیش گرفت شورای سوم که طولانی ترین دوره خدمتی را داشت به احمد حسین پور کارمند شهرداری سراب اعتماد کرد و وی را شهردار سراب نمود و اینک سکه شهرداری سراب توسط شورای چهارم به نام مرتضی اعیانی ضرب شد ،باشد که این چهره برامده از حوزه صنعت با مدیریت و تعامل خود بتواند یادگارهای نیکی از خود برجای گذارد و تحسین مردم و اعضای شورا را برانگیزد.

محض یاداوری باید گفت پروژه مهم برج های یادمان(میلاد)،پارک بزرگ تفریحی و جنگلی و نیز مجتمع تجاری شمس که از یادگارهای خوب شهردار فعلی است  می تواند میدان کاری خوبی را برای شهردار جدید فراهم سازد و ادامه و تکمیل این طرح ها و نیز زیباسازی بصری شهر مهمترین خواست افکارعمومی از مدیریت جدید شهرداری خواهد بود.ناصر علیزاده : ضمن تشکر از اطلاع رسانی مناسب سایت از اخبار شهرداری وشورا لازم به ذکر است که اقای اعیانی از کارمندان اقای ارسلان کاظم پور مدیر قبلی نفلین سینیت وهمشهری ایشان هستند که ... انشااله برای سراب مفید خواهند بود.
مهدي مستفيد : انشاا... ياخجي اولار!!!
مهدي مستفيد : انشاا... ياخجي اولار!!!
سرابلي : با سلام اميد واريم جناب آقاي اعياني شهردار جديد سراب با نگاهي كلي و جامع نسبت به حل مشكل ترافيك شهري -ارائه راهكارهاي مناسب براي تغيير در فضاي شهري و بافت فرسوده و همچنين زيبا سازي شهر خصوصا از لحاظ روشنايي. رسيدگي به درختاني كه واقعا مشكل ساز هسنتد خصوصا در روزهاي گرم و حل مشكل سد معبر در شهر قدمهاي مهمي بردارند . باتشكر و آرزوي توفيق سرابلي
شهباززاده : باسلام واحترام وعرض تبریک به شورای محترم ومردم شریف سراب به انتخاب شان واقای مهندس اعیانی که توفیق خدمتگزاری در سنگری دیگر نصیب ایشان شد.راستش اولش نمیخواستم درخصوص اظهارات اقای علیزاده بگم ولی اونقدر به سعه صدر مهندس اعیانی ایمان دارم که مطمئن هستم که ایشان با توجه به روحیه کاری شان که صرفا ادم عملگرا هستن واهل حاشیه نیستن حیفم امد موضوع مطرح شده را شفاف نکنم.اولا تا جایی که همه میدانند ایشان کارمند شخص خاصی نیستند ودریک مجموعه بزرگ صنعتی کشور که در دنیا نیز دارای برند معتبر هست ازمدیران ارشد آن هستند.ثانیا آقای مهندس کاظمپور از مدیران جهاد کشاورزی هستند که بصورت مامور به شرکت ایدم امدند.ثالثابی شک هرکس مسئول عملکرد خویش میباشد البته به این دوست بزرگوار اطمینان میدهم که درصورت همراهی مسئولین ودستدرکاران شهرستان شاهد تحولات گسترده ومثبت در شهرستان خواهید بود.انشاالاه
ابراهیم : ضمن عرض تبریک به شورای محترم و مردم شریف سراب با توجه به شناختی که از جناب آقای مهندس اعیانی در شرکت ایدم به عنوان مدیری تحول گرا و صادق دارم، آرزومندم تحولات مثبت و رو به جلو ارمغان این انتخاب شایسته بوده و منشاء خیر و برکت برای شهرستان سراب باشد. از درگاه ایزد منان توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی شهر شهید پرور سراب را مسالت دارم.
رحیم : انتخاب شهردار جدید را خدمت مردم شهید پرور سراب تبریک عرض نموده امید است با شناخت پتانسلهای بالقوه موجود به رشد وشکوفایی شهر همت بگمارند
جوان جویای کار : با سلام وتبریک خدمت جناب اقای مهندس اعیانی وارزوی موفقیت برای ایشان .خواهشمندیم بسترهای لازم برای سرمایه گذاری واشتغال در شهر ما رافراهم فرمایند تا از مهاجرت بی رویه جلوگیری شود
عزت اله شادی : با سلام و عرض ادب و تبریک مجدد،از آقای مهندس اعیانی تقاضا می شود خود را بیشتر برای همشهریان معرفی نمایند و بفرمایند که برای مدیریت شهر سراب چه برنامه دارند و راههای جذب سرمایه و سرمایه گذاری را با مصادیق و با زمانبندی و برنامه ریزی شده برای همشهریان عزیز اعلام نمایند تا همشهریان عزیز خود را در این اهداف شریک دانسته و آگاهانه با شهرداری همکاری و مشارکت فعال داشته باشند.
سیامک : باعرض سلام وعرض تبریک به شورای محترم وهمچنین جناب اقای مرتضی اعیانی بنده به عنوان یک شهرونداز چهره نامناسب شهر ناراضی هستم همچنین فضای پارک های شهرنیز ناراضی کننده است امیدوارم دراین مورد اقدامات مربوطه راانجام دهید
مدیر سراب فردا : با تشکر از اقای اعیانی و با عرض پوزش، بخشی از مطالب ارسالی شهردارجدید و منتخب شهرمان در جریان تغییر سرور حذف گردید
بهمن شفیع پور : انتخاب شایسته آقای مرتضی اعیانی بسمت شهردار سراب را تبریک میگویم امیدوارم نسبت به حل مشکلات اساسی شهرما کوشا باشید .
مهندس کامپیوتر بیکار : این جناب شهردار جدید ایشاله کی رو کرسی مبارک جلوس میکنند مام از فیضشون بهره مند بشیم خیلی وقته چشم براهیم!!!!!!
همشهری : با سلام و خسته نباشید خدمت شهردار باسلام خدمت شهردار محبوب سراب . در صورت امکان و صلاحدید از نیروی انسانی جوان و آشنا به کار در آتش نشانی بکارگیری نمایید تا در حین بحران بتوانند جوابگوی همشهریان باشند.با تشکر
شهروند سرابی : باسلام و عرض ادب خدمت شهردار محترم سراب از جنابعالی جهت زیباسازی چهره شهرمان کمال تشکر وقدردانی را دارم. خدا قوت
بابک : باسلام خدمت شهردار محترم سراب امیدوارم سراب را به یه شهرتوریستی خوب تبدیل کنید باتشکر بابک
محمد رضا : سلام امیدوارم این شهدار جدید محترم یه فکری به حال این پارکبانهای بیچاره بکند با تشگر
بهمن : از شهردار سراب در خصوص آبادي اين شهرستان تقدير و تشكر به عمل مي ايد
نیکنام : باسلام تقدیروتشکرمیکنم ازجناب اقای اعیانی واقعا درراستای زیباسازی شهرسراب تلاش زیادی کشیدند
نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :