۱۳۹۲ جمعه ۱۰ آبان  - 2013 11 Friday
گفتگو با شهردار منتخب سراب گفتگو با شهردار منتخب سراب
مهمترین اولویت کاری ام در شهرسراب تلاش برای جذب سرمایه گذار ...
معرفی یک جوان هنرمند سرابی/حجت مبذول معرفی یک جوان هنرمند سرابی/حجت مبذول
در ادامه معرفی سرمایه های خلاق و هنری شهرمان با حجت مبذول هن...
 گفتگو با یک متخصص قلب و عروق /فشارخون با چراغ خاموش می آید گفتگو با یک متخصص قلب و عروق /فشارخون با چراغ خاموش می آید
دکتر پروانه علی اکبر زاده،متخصص قلب و عروق هم اکنون روزهای پ...
برنامه نود شهری/موضوع خیابان ابترمانده فردوسی شرقی برنامه نود شهری/موضوع خیابان ابترمانده فردوسی شرقی
در حاشیه کلنگ زنی به دو طرح مهم شهرداری ،خیابان ابترمانده فر...
آرشیو خبر آمار بازدید: 240 کد مطلب: 1027  

نوزدهمین كلیددار نفلین سینیت مشخص شد

حابل زادبوم مهندس مكانیك و مدیر قبلی صادرات ماشین سازی تبریز به عنوان كلیددار جدید بزرگترین مجتمع صنعتی سراب تعیین شد
۱۳۹۲ سه شنبه ۷ آبان ساعت 13:59


 حابل زا دبود ، به عنوان سرپرست مجری طرح تولید آلومینااز نفلین سینیت سراب و همچنین سرپرست مدیر مرکز پایلوت آذرشهرمنصوب شد.
به گزارش روابط عمومی طرح تولید آلومینا از نفلین سینیت سراب، طی حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان توسعه ونوسازی معادن وصنایع معدنی ایران، مهندس حابل زاد بود، به عنوان سرپرست  جدید طرح ملی تولید آلومینا از نفلین سینیت سراب منصوب شد.
بنابراین گزارش وی از تاریخ 92/08/06 بصورت رسمی وبا حکم مهندس مهدی کرباسیان، معاون وزیر و رئیس سازمان ایمیدرو، به عنوان سرپرست طرح ملی تولید آلومینا از نفلین سینیت سراب و همچنین سرپرست  مرکز پایلوت آذرشهر، مسئولیت خود را آغاز نمود.

شایان ذکر است مهندس حابل زاد بود، دارای تحصیلات کارشناسی مهندسی مکانیک است که پیش از این در ماشین سازی تبریز بعنوان مدیر صادرات وهمچنین مدیر اجرای پروژه های مختلف ماشین سازی تبریز مشغول بکار بوده است.مهدي مستفيد : بي شك اين نيز بگذرد!!!! سوابق اين نوزده نفري كه به اين سمت منصوب شده اند را بررسي كنيد آيا سوابق اين 19 نفر با موضوع ربطي داشته است؟؟؟ مديريت اين پروژه ايستگاهي است براي مديراني كه در جاي ديگري تثبيت نشده اند و به محض پيدا كردن جاي خالي در سيستم مديريتي استان مي روند و سياهه اي مجهول از خود به جا مي گذارند... بسياري از اين 19 نفر حتي نفهميدند كه براي چه چيزي مدير شده اند و نفهميدند نفلين سينيت يعني چه. جناب زادبوم هم اگر فرصت كردند بفرماييند با چه برنو بلراي چه هدفي اين سمت را پذيرفته اند ؟؟؟!!!!
عزت اله شادی : با سلام و عرض ادب خدمت همه همشهریان محترم و عرض تبریک وآرزوی موفقیت برای آقای مهندس زادبوم،انتظار مردم شهرستان بعد از یک دهه این است که لااقل یک گزارش جامع و درست و واقعی از وضعیت این پروژه داشته باشند.در این راستا و با توجه به اینکه آقای مهندس زادبوم با آگاهی و با علم به گذشته این پروژه وبا اهداف و برنامه مشخص این مسئولیت را پذیرفته اند،تقاضامی شود یک گزارش جامع و دقیق و مستند از پروژه برای افکار عمومی ارائه فرمایند و در ضمن اهداف و برنامه های خود را نیز اعلام فرمایند.با تشکر
مهندس صنایع : خوب یادم است که وقتی داشتم تو دانشگاه درس می خوندم این کارخونه کلنگ زنی شد. استادمون کاملاً این کارخونه رو تعریف و تشریح کرد و گفت مشابه این کارخونه تو ایران وجود نداره و با احداث این کارخونه و کارخونه هایی که بخاطر این مجتمع در کنارش احداث میشن از جمله مواد شوینده، سراب تبدیل به قطب صنعت آذربایجان میشه. اما نمی دونم چرا نمیشه؟؟؟؟؟
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :