۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۵ آبان  - 2013 11 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 115 کد مطلب: 1033  

بهمنی:13آبان نشان دهنده بصیرت نافذ انقلاب اسلامی بود

۱۳۹۲ يکشنبه ۱۲ آبان ساعت 15:51


مهناز بهمنی با بیان اینكه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مهمترین نقطه عطف انقلاب اسلامی است گفت :  شاید به خاطر اهمیتی كه این روز تاریخی در اعتلای انقلاب اسلامی داشته است ، حضرت امام این روز را ملقب به انقلاب دوم نامیده اند.

مهناز بهمنی با اشاره به اینكه واکنش قدرت های جهان  به افشاگریهای اسنودن و سایه جاسوسی‌های آمریکا بر نشست اتحادیه اروپا در هفته اخیر نشان داد که افشاگریهای این مامور سابق واقعیت داشته ادامه داد : رهبران و مردم جهان 34 سال پس از انقلاب اسلامی این موضوع را درك كرده اند  و این نشان دهنده بصیرت نافذ انقلاب اسلامی است .

نماینده مردم سراب گفت : تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه، تسخیر لانه جاسوسی و شهادت محمدحسین فهمیده سه واقعه تاریخی است که نمی‌توان هیچ یک را از نظر اهمیت نسبت به دیگری مهم‌تر دانست ، زیرا هر کدام در دوره وقوع تاثیر‌گذاری خاص خود را داشته و شرایط را به نحوی تغییر داده‌اند.

بهمنی با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی (ره) ادامه داد : تا زمانی كه دولت امریكا از روحیه استكباری خود و تهدید، دست بر ندارد، ملت ایران، فریب سخنان به ظاهر آشتی جویانه دولت امریكا را نخواهد خورد و به هیچ وجه نیز از استقلال، آزادی، منافع ملی و حقوق خود عقب نشینی نخواهد كردو این موضوع در 34 سال گذشته مورد تاكید ملت ایران بوده است.بنده خدا : سالروز شهادت حسين فهميده هشتم آبان است نه 13 ابان
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :