۱۳۹۴ سه شنبه ۸ ارديبهشت  - 2015 4 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 1124 کد مطلب: 1242  

نمایشگاه هفت سین در سراب/داور سلیمی

۱۳۹۲ جمعه ۹ اسفند ساعت 14:17
در این شهر همه چیز با قاعده پیش می رود
این روزها سراب نیز مثل سایر شهرها در انتظار تغییر در یک پست حساس سیاسی است. تاثیر تغییرات سیاسی در تعیین مسیر سایر بخش ها، معمولاً افکار جامعه را در تمرکز به نگرش سیاسی چشمگیرتر می سازد؛ و همین امر گاهی بی توجهی به سایر مقوله های اجتماعی به ویژه شاکله کلی تعریف فرهنگ را به فراموشی می کشاند. ضرباتی که جوامع در این تغییرات حساس می بینند، هزینه های سنگینی برای جبران صرف می نمایند. در این مواقع حساس، حاکمیت مدیریت مدبرانه جامعه را از گزند هر نوع آسیب احتمالی مصون نگه می دارد. سراب ما نیز شاهد یک تغییر سیاسی حساس می باشد. اما در این شهر همه چیز در مسیر توسعه آرام آرام پیش می رود. فرماندار شهرستان، مثل نخستین روزهای حضورش همچنان با طیب خاطر و جدیت تمام پیگیر امورات و مطالبات مردم می باشد. و گروهی از فرهنگ دوستان نیز با دست پر به استقبال عید باستانی نوروز می روند. برگزاری نمایشگاه هفت سین توسط بانوان سرابی نمونه بارزی از توجه هر بخش به وظایف خود و نشانی از هنرمندی این بزرگان در حد اعلای هنری می باشد. این نمایشگاه علاوه بر کمک به تداوم فرهنگ اصیل نوروز، میدان خلاقیت و هنرآفرینی فرزندان خلاق این شهرستان می باشد. نمایشگاه هفت سین که به همت شورای اسلامی سراب و با حمایت شهردار محترم برگزار گردید؛ ضرورت حضور خانم ها را نیز در ترکیب شورا بیشتر از نمایشگاه هفت سین به نمایش گذاشت. زحمات سرکار خانم شیدایی، عضو شورای شهر سراب و خانم احیا تقی زاده، مدیر عامل آموزشگاه صنایع دستی آی پارا و سایر شرکت کنندگان قابل تقدیر می باشد.
ضمن تشکر از برگزار کنندگان این نمایشگاه، تداوم این حرکت زیبای فرهنگی و حمایت مسئولین و شهروندان از فرزندان هنرمند منطقه را در سالهای آینده نیز آرزومندیم.
داور سلیمی


شهیاد : از زحمات تمامی مسئولین و برگذارکنندگان این نمایشگاه زیبای هنری سپاسگذارم. ایجاد چنین نمایشگاههایی موجب افزایش انگیزه و خلاقیت شهروندان خصوصا دانش آموزان و علم دوستان گردیده و تاثیرات بیشتری در حفظ سنت ها و ...خواهد داشت. امیدواریم در آینده نیز شاهد برگذاری و ادامه این گونه نمایشگاه های علمی وفرهنگی باشیم. البته حضور و استقبال همشهریان نیز در تحقق این امر بسیار مهم است. از مدیرت وب سایت سراب فردا نیز متشکریم. ای کاش چند تا عکس هم از این نمایشگاه قرار داده بودید.
یعقوب : سلام از زحمات مسئولین و برگزارکنندگان این نمایشگاه بخصوص جناب آقای سلیمی بسیار متشکریم. و برایتان آرزوی موفقیت داریم.
دوست : یادتون باشه گل سرسبد و هماهنگ کننده این هنه تعریفا و پایه گذار این کارا کانون علامه امینی بوئ نه خانم شیدایی. اونا یه روز افتتاحیه رو نمیتونستن تعیین کنن. براتون بگم که تا زمانی که مسئولهای این شهر رو الکی مدح کنین سراب همینه که هست. الان یه نفر مجرب 20 ساله میتونه تو سراب همه اداراتو مدیریت کنه.چون تو ادارات به جز چندتا من مدیری نیست که برا شهرش بسوزه
ح.ق : والا ما که مسئول کانون باشیم لاقل در مورد این نمایشگاه فقط شرکت کننده بودیم و باز زحمات و مشکلات تنها برعهده ی خانم شیدایی بوده و بس. از ایشان هم نهایت تشکر را دارم.
مریم : سلام خدمت دوست گرامی باید عرض کنم برگذار کننده این جشنواره شورای شهر وشهرداری سراب بوده ونه کانون علامه امینی .برای همین هست که شهرمون اینقدر عقب مونده است چشم نداریم همدیگرو ببینیم اگه هم از مسولین کاری انجام میده بجای تشکر وحمایت سعی در تخریب شخصیتها داریم .جا داره از زحمات سرکار خانم شیدایی نهایت تشکر وسپاس رو به عمل اورم .
راهى : منظورت روفهمىدم
نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :