۱۳۹۳ جمعه ۷ شهريور  - 2014 8 Friday
آرشیو خبر آمار بازدید: 12 کد مطلب: 1532  

کمیته رسیدگی به بورسیه های غیرقانونی

۱۳۹۳ سه شنبه ۴ شهريور ساعت 21:05
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران  حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پور محمدی وزیر دادگستری در حاشیه جلسه شورای اداری فرمانداری شهریار در پاسخ به خبر نگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران در خصوص چگونگی برخورد با عوامل بورسیه‌های غیر قانونی اظهار داشت: کمیته‌ای تشکیل شده و بررسی مورد به مورد بورسیه‌ها در دستور کار قرار دارد و در صورتی که تخلفی در روند بورسیه‌ها مشاهده شود پیگیری می‌شود و اگر تخلفات در حوزه اداری باشد هیئت رسیدگی به تخلفات اداری و در صورت مشاهده اقدام مجرمانه و تجاوز به بیت المال دادگستری پیگیری‌های لازم را لحاظ می‌کند.

وی در ادامه در پاسخ به سوال تأمین نیروی  انسانی دستگاه قضایی شهرستان شهریار تصریح کرد: تصمیمات لازم در حوزه جذب و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دادسراها و دادگستری اتخاذ شده و مجوز جذب برای سازمان تعزیرات نیز گرفته شده. اما باید این موضوع را مد نظر قرار داد که با توجه به حجم بالای پرونده‌ها اولویت‌ها باید در پیشگیری از وقوع جرم استوار شود.

وی در پایان در خصوص فتح تعامل دستگاه‌های اجرایی با نهادهای قضایی خاطرنشان کرد: سطح همکاری‌ها مطلوب  است اما بیش از بیش تقویت شود تا انتظارات و رضایتمندی مردم به نحو شایسته‌تری تأمین شود.نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :