۱۳۹۴ شنبه ۵ ارديبهشت  - 2015 4 Saturday
آرشیو خبر آمار بازدید: 241 کد مطلب: 1535  

مقاومت قهرمانانه فلسطینی ها و تحقیر زبوحانه اسرائیل/سعید یوسفی

۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ شهريور ساعت 16:13
*سعید یوسفی کارشناس ارشد حقوق بین الملل

اسرائیل باز هم تحقیر شد رژیم صهیونیستی پس از گذشت 51 روز نسل کشی در غزه و تحمیل نبرد نابرابر به مردم فلسطین مجبور به پذیرش شکست استراتژیک شد و مقاومت فلسطین قهرمانانه و با قدرت توانست رژیم صهیونیستی را وادار به پذیرش آتش بس بلند مدت و قبول بخش مهمی از مطالبات مردم سختی کشیده فلسطین کند .
 بر اساس این آتش بس رژیم اسرائیل حاضر به پذیرش رفع محاصره غزه ، بازگشایی گذرگاه های محلی نوار غزه ، ایجاد بندرهای ماهیگیری و ورود مجامع بین المللی برای بازسازی غزه و افتتاح فرودگاه در غزه شد که تحقق اینها وعده پیروزی بزرگ را به مردم فلسطین می دهد . در این نبرد نتانیاهو هزینه های بسیار سنگینی پرداخت کرد و نه تنها موفق به شکست مقاومت نشد بلکه باز هم تحقیر شد . مردم غیور غزه که تاریخی ترین پیروزی را نه فقط برای خودشان و نیاکانشان بلکه برای همه مردم جهان اسلام و مردم عرب و مسلمان و همه آزادیخواهان کسب کرده اند ، درسی تاریخی به همه دوستان و دشمنان بشریت و انسانیت دادند. درس به دوستان همان استمرار راه آزادی و آزادگی خدامحور و صیانت از دارایی های انسانی و دینی و افتخار به همه شرافت ها و کرامت هاست . اما درس به دشمنان ؛ تقریبا بی نهایت و به معنی نابودی حتمی آنها و شکست تمامیت اقتدار مبهم آنهاست و اینکه دیگر هیچ خط قرمز یا گنبد آهنین در برابر مقاومت انسان ها و اراده راستین وجود ندارد ، هر چند گنبد موسوم به‌ آهنین صهیونیست ها و غربی ها سست تر از تار عنکبوت است.
 
این تازه آغاز راه و پیروزی هاست و مقاومت غزه تابلو درخشان آزادگی از جنس نهضت کربلای حضرت امام حسین (ع) و ترجمان " هیهات منا الذله " است. پیروزی مردم غزه ، عین شکست رژیم صهیونیستی و نابودی خیال پردازی های حامیان انها و به ویژه نمایش پایان ذلت بار و مرگ حتمی اسرائیل سیار یا همان تروریستهای حاضر در سرزمین های اسلامی است. امریکا که نتوانست اسرائیل را در برابر مردم غزه حفاظت کند دیگر هرگز نمی تواند نقطه اطمینانی برای تروریست ها یا همان اسرائیلی های سیار نظیر داعش و طالبان و سلفی ها باشد. انتظارمی رود فتنه گران داخلی و خارجی هم حداقل به خاک خود احترام بگذارند و از خیانت "نه غره نه لبنان " توبه کنند چرا که شعاری صهیونیست محور است. به راستی اگر جمعیت مظلوم غزه و جریان های مقاومت توانستند پوسته کاذب صهیونیست ها را پاره کنند ، اگر همه مردم مسلمان متحد شوند و همه آزدیخواهان یکپارچه با ظلم ، ستیز کنند؛ تروریست های ثابت و سایر دیگر چه امانی خواهند داشت ؟ و چه اندازه می توانند هویت خبیث خود را حفظ و تحمیل کنند؟.

این پیروزی غزه تازه آغاز راه است و باید تا سرانجام برسد که همان نابودی اسرائیل ثابت و سیار است. امروزه قدرت عمل در اختیار خودمان است و امیدواریم که درس ناشی از پیروزی مردم غزه فراموش نشود و مانند خود مردم غزه مظلوم نماند. درس های مقاومت غزه : 1- استقرار مکتب هیهات منا الذله در فلسطین 2- تبدیل گنبد آهنین به آهن پاره 3- رسوایی اسرائیل و امریکا در جهان 4- شکست مضاعف برای تروریست های مزدور 5- تقویت جبهه مقاومت 6- رسوایی سران کشورهای عربی و اشکار شدن خیانت های انها 7 - جریان پایدار شعار هم غزه - هم لبنان - جانم فدای اسلام 8 - شکل گیری هویت تازه ای از مقاومت 9- ایجاد انگیزه برای مسلح کردن کرانه باختری 10- پشیمانی و ناکامی حامیان اسرائیل 11- اغاز فروپاشی جریان های تروریستی 12- اشکار شدن دروغ های غربی ها در مباحث حقوق بشر 13- حقانیت انقلاب اسلامی در بحث مقاومت در برابر استبداد 14- رسوایی فتنه گران داخلی و حامیان بی خرد غربی ها 15 - اطمینان به نابودسازی صهیونیست ها 16- زنده شدن موضوع فلسطین 17- اشکار شدن حمایت همه جانبه مردم غزه از جریان مقاومت 18- تبدیل غزه به نقشه جهانی آزادیخواهی 19- اسرائیل دشمن همه خوبیها و مرجع همه بدی ها و بی نهایت خبیث است. 20- صهیونیست ها دین ستیز هستند. 21- این رژیم غاصب بی هویت است 22- صهیونیست ها بیشترین دشمنی را با اسلام ناب محمدی (ص) و ایران اسلامی دارند. 23- مبارزه با این غاصبان وظیفه همه دولت ها ، همه نهادهای بین المللی و همه ازادیخواهان است 24- این رژیم اصلاح شدنی نیست مگر اینکه موشک های مقامت بر سر آن بریزد. 24- اسرائیلی لکه ننگی در تاریخ تمام بشریت و غده سرطانی نه فقط در جهان اسلام بلکه در تمام دنیاست. این پیروزی خجسته باد .


نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :