۱۳۹۴ شنبه ۵ ارديبهشت  - 2015 4 Saturday
آرشیو خبر آمار بازدید: 618 کد مطلب: 1580  

اهل کوچه صفای 6 و درخواست از شهرداری+پاسخ شهرداری

۱۳۹۳ يکشنبه ۱۳ مهر ساعت 16:09
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت سراب فردا : اینجانب یکی از ساکنین خیابان عطا کوچه صفای 6 می باشم که چندی پیش به خاطر فاظلاب در محله های صفای 3و4و5و6و7و8 کنده کاری و لوله فاضلاب نصب گردید و باعث شده که خاک رس به روی زمین آمده و در این فصل باعث گل ولای زیاد می شود که باید با چکمه از کوچه ها رد شد . به نظر شما شهرداری چه وظیفه ای دارد ؟

پاسخ :باسلام حضورکاربران معزز وعوامل محترم سایت وزین سراب فردا. درخصوص موضوع کوچه صفا6ومحله های اطراف "همانطور که خود کاربر محترم اشاره نموده اند موضوع مربوط به توسعه شبکه فاطلاب شهری میباشد که توسط امور آب وفاظلاب شهرستان درحال اجراست و انشالاه به محض اتمام کل مراحل عملیات نسبت به لکه گیری و بهسازی اقدام خواهد شد. بااحترام:اعیانی
,


اهالی محله : از شهرداری محترم تقاضا داریم که نسبت به بازگشایی خیابان آتش نشانی نیز اقدام فرماید.همچنین به دلیل ساخت برج های دوقلو که بیش از 350 واحد خواهد شد و محله بهداری و برزگر و نیلوفر ووحدت لزوم ساخت یک بوستان یا پارک کاملا احساس می شود از شهردار محترم تقاضا داریم خود شخصا به محل مراجعه نمایند واز نزدیک آنجا را بررسی نمایند.
sarabi : در سایت شهرداری محلی برای نوشتن مطالب و نظرات پیدا نکردیم .
رسول : بنده هم موافقم الان با ساخته شدن این برج ها این محله نیاز به یک بوستان و فضای سبز دارد . اگر حساب کنید با ساخته شدن این برج بیش از یک ده بزرگ )دهستان(در اینجا زندگی خواهند کرد . این همه جمعیت با محله بهداری و نیلوفر و برزگر و ....نیاز مبرم به یک محل بازی لااقل برای بچه ها دارد.ضمن اینکه در آن محل ها محل مناسب و خالی هم جهت انجام این کار است.
اهالی محل : آقای شهردار به همه خواسته های مردم پاسخ دادن به جز در خواست باز گشایی خیابان آتش نشانی و ایجاد فضای سبز مناسب در آن محل
جمعی دانش آموزان سابق حاج صمدبصیری : انتخاب بجاوشایشته حاج آقاصمدبصیری مدیر سابق و موفق مدارس سراب را درسمت مدیرعامل انجمن حمایت ازخانواده های زندانیان سراب را تبریک میگوییم.
نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :