۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۳ ارديبهشت  - 2015 5 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 631 کد مطلب: 1617  

قطع آب روستای آلان+درخواست فرماندار سراب

۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبان ساعت 17:16
احمدشفق ;کاربرسراب فردا:در آلان از توابع سراب خشک و تر باهم می سوزند چون تعدادی از مشترکین لوله کشی آب آلان بدهی شان را به شرکت آب و فاضلاب روستایی پرداخت نکرده اند آن اداره با تصمیم غیر منطقی آب کلیه مشترکین را از تاریخ 1393/08/20 قطع کرده است و تا الان وصل نکرده است.یعنی تشویق برای یک نفر تنبیه برای همه همینه که هست میخواهی بخواه نمی خواهی نخواه این اراده مسئولین شرکت آب و فاضلاب است که مقتدرانه کار خودشان را به پیش می برند خودشان دادگاه تشکیل داده حکم میدهند و خودشان اجرا می کنند قوه قضائیه سیخی چند که اگر کسی بدهی اش را پرداخت نکرد به دادگاه ارجاع دهند و اما عملکرد ضعیف شرکت آب و فاضلاب روستایی در مورد آلان بماند که خیلی مفصل است.
-----------------------------------------------

در تماسی که با اقای عابدی فرماندار سراب داشتیم وی اظهارکرد: البته از مسئولان اداره آب و فاضلاب روستایی خواسته شده تا آب اشامیدنی روستا را وصل نمایدتا در جلسه ای با حضور بخشدار و مسئولان مربوطه و اعضای شورای روستا موضوع مورد بررسی قرارگیرد.

فرماندار سراب در عین حال تاکید کرد:پرداخت تعرفه مصرفی آب و سایر خدمات عمومی یک قانون بوده و نمی توان در این مورد اغماض کرد.
عابدی از روستائیان خواست در این مورد همکاری داشته باشند تا مشکلی پیش نیاید.


محمد پایدار : با سلام . متأسفانه باید تاوان ضعف مدیریت مسئولین شهرستان سراب و بخش مهربان را دانش آموزان معصوم و اشخاص بی گناه پس بدهند به جای راه درست و منطقی رجوع به دادگاه راه کوتاه و آسان ناعلاج و بی پاسخ انتخاب می کنند.
محمد پایدار : اعمال قانون جهت دریافت تعرفه مصرفی آب و استیفای خود حقوق خود نباید موجب تضییع حقوق دیگر شهروندان و نقض قانون شود
مهدی محمدی آلان : متاسفانه بعضی از افراد خاص مردم را به عدم پرداخت بدهی تشویق میکنند
نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :