۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۳ ارديبهشت  - 2015 5 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 632 کد مطلب: 1640  

بسیج دارای هویت جهانی است/یوسفی

۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذر ساعت 15:36
*سعید یوسفی فعال سیاسی

بسیج ، شجره طیبه ای است که دستاوردهای پایان ناپذیر آن همچنان کام مظلومان را شیرین کرده و امروزه به فرهنگی پایدار برای جهانی سازی مقاومت تبدیل شده است.

اوج موفقیت بسیج در این است که هرگز اسیر واژه های مصنوعی و دایره المعارف غربی و شرقی سیاست زده ها نمی شود.

بصیرت با جان و دل انسان های آزاده بسیجی آمیخته است و الگویی جهانی برای همه مستضعفان و مظلومان بیداری است که نمی خواهند ظلم را با ذلت بپذیرند.

بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران هم در عرصه های سیاست زدگی و بن بست های احزاب قدرت ساز گرفتار نشده است.

این قشر ایثارگر که فرهنگ ارزشمداری و ولایتمداری و تعالی فرهنگی را به اوج رسانده است ، همچنان به خدمتگزاری خود ادامه و آمده است که بماند و خواهد ماند چون حقیقت همیشه ماندنی و ماندگار و پایدار است.

بسیج ، فراتر از تئوری های سیاسی و اجتماعی است و بر خرد مذهبی و الهی و دینی ، ابتناء دارد و عقلانیت اسلامی را به اوج رسانده و صاحب کارنامه ای سراسر درخشان است.

نیروی مقاومت بسیج با 22 میلیون عضو تشکیلاتی و 2هزار گردان رزمی پا در رکاب نظام ، آماده صیانت و حفاظت از تمامتی ایران اسلامی است و همواره آرمان های مشابه دفاع مقدس را در عرصه های دیگر و غیرنظامی پیگیری می کنند.

هیچ عرصه ای را نمی توان یافت که بی نیاز از تفکر و هنر بسیجی باشد در غیر اینصورت حتما کم دستاورد یا بی دستاورد خواهد بود.

بسیج مظهر عزم ملی و مدیریت جهانی و صاحب بصیرتی پایان ناپذیر و زمینه ساز ظهور حضرت بقیه الله است (ان شاء الله).

روز پنجم آذر ، از یوم الله است و سالروز فرمان تاریخی حضرت امام راحل برای تشکیل ارتش بیست میلیونی.

کسانی که چشم خود را بر ارزش های بسیج بسته اند بدانند که بدون بسیج نه ایرانی می ماند و نه اسلامی و نه عزت و نه کرامتی و نه هیچ ارزش انسانی.

امروزه در ایران هیچ فرد دوستدار ایران و وطن را نمی شود یافت که به ارزش بسیج و حرمت ان پی نبرد و فقط وطن فروشان هستند که از بسیج  انتقاد می کنند و اقتدار ان را بر نمی تابند و از موفقیت های بسیج عصبانی هستند.

در گستره بین الملل نیز بسیج امروز دارای هویت جهانی است .بسیج امروز به یک اندیشه بزرگ اسلامی و مردمی تبدیل شده است و مردم مظلوم منطقه از آن الگو برداری می کنند .

خوشبختان شکل گیری بسیج مردمی در سوریه و عراق نشان داد که تفکر بسیجی عمق منطقه ای و جهانی دارد و حتی اگر کل جهان هم داعشی شوند، هیچ ترسی به سرزمین ایران اسلامی راه ندارد.

امروزه داعش نماد تمامیت دشمنی مستکبران و صهیونیست با جامعه بشریت و ادیان اسلامی و الهی است اما روز به روز منکوب تر و ذلیل تر و پست تر و خائن تر می شود و این را بدانند که اینده از آن مقاومت است و انها هیچ جایگاهی در منطقه خاورمیانه ندارند و به یاری خدا اسرائیل هم نابود خواهد شد.

مقاومت دشمن شکن مردم شهر آمرلی عراق و پیروزی انها بر همه تروریستها فقط یک نمونه از تفکر بسیجی است و با این تفکر هزاران قدرت بسیجی مانند حزب الله لبنان در کشور عراق  شکل می گیرد که یک مورد برای نابودی داعشی های تروریست کافی است.

امروز هم نیاز داریم ارتش بیست میلیون بسیج را به 80 میلیون نفر برسانیم و هر ایرانی در هر زمان و در هر مکان باید یک بسیجی صاحب بصیرت باشد.

ریشه تفکر بسیجی در ایران است و شاخه های این شجره طیبه در سطح منطقه گسترده تر می شود و این همان نیرویی است که تا ظهرر منجی عالم بشریت به حیات طیبه خود استمرار می بخشد تا در رکاب آن حضرت به اوج آرمانی خود برسد و این همان رسالت جهانی نیروی مقاومت بسیج مستضعفین است که با جهانی سازی مقاومت تحقق خواهد یافت.نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :