۱۳۹۱ شنبه ۵ اسفند  - 2013 2 Saturday
مصیبتی به نام "منصب داران بی ظرفیت" مصیبتی به نام "منصب داران بی ظرفیت"
کسی که از کاریکاتور خودش وحشت دارد ، بیمناک آن است که نکند ف...
منشور کاری سراب فردا منشور کاری سراب فردا
کلام صادقانه نگاه منصفانه نقد مشفقانه
در سوگ آیت عرفان ...چله های چهارروزه //نوشته علی اسنفندیاری در سوگ آیت عرفان ...چله های چهارروزه //نوشته علی اسنفندیاری
ارتحال اندوه‌بار آیت عرفان و اخلاق آقامجتبی تهرانی رحمت الله...
امام جمعه محترم و پاسخ به سه پرسش کاربران سراب فردا امام جمعه محترم و پاسخ به سه پرسش کاربران سراب فردا
با تشکر از روحیه پاسخگری حجت الاسلام اکرمی امام جمعه محترم پ...
گفتگوی اختصاصی سراب فردا با نماینده سراب گفتگوی اختصاصی سراب فردا با نماینده سراب
خانم مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در مجلس به سئوالات سرویس ...
صریح و صمیمی با امام جمعه سراب صریح و صمیمی با امام جمعه سراب
حجت الاسلام اکرمی، امام جمعه محترم سراب در بخش صریح و صمیمی ...
وعده فرماندار:  خانه معلم ناتمام را تمام خواهیم کرد. وعده فرماندار: خانه معلم ناتمام را تمام خواهیم کرد.
فرهنگیان امیدوارند که فرماندار فرهنگ دوست و فرهنگی شهرمان بت...
یادمان علماء و مجتهدین سراب//آیت الله محمد حقی یادمان علماء و مجتهدین سراب//آیت الله محمد حقی
سراب فردا: 25 دی 1377 سالروز درگذشت عالم جلیل القدر آیت الله...
آرشیو خبر آمار بازدید: 819 کد مطلب: 202  

پاسخ امام جمعه سراب به بخش دیگری از پرسش های مخاطبان سراب فردا

حجت الاسلام علی اکبر اکرمی امام جمعه سراب به بخش دیگری از پرسش های مخاطبان سراب فردادر بخش صریح و صمیمی پاسخ دادند با تشکر از روحیه پاسخگری وی متن کامل ان را تقدیم ببینندگان خود می کنیم:
۱۳۹۱ سه شنبه ۲۵ مهر ساعت 19:52

شنبه 22 مهر1391 ساعت: 18:45 توسط:مجتبی
چند بار سوال کرده ام که از حاج آقا بپرسید پول حاصل از فروش میلگردها به چه حسابی واریز شده است ؟ فیلتر می شود . کجای آن بخش صریح و صمیمی با امام جمعه است !؟

امام جمعه سراب:میلگردها با نظارت امام جمعه و توسط اقایان یوسف زمانحانی و اصغر پرنلو به اقای عطاریان آهن فروش تبریزی تحویل و با ستون های مصلای بزرگ معاوضه شدند و بابت ان وجه نقدی دریافت نشده است.مطمئن باشید که ریالی از اموال مصلا حیف و میل نمی شود و ما خود را شرعا و قانونا موظف به این کار می دانیم.

شنبه 17 مهر1391 ساعت: 21:26 توسط:اهالی مهربان
سلام گرم وصمیمانه مردم مهربان را به ایت ا.. ملكوتی وحجت السلام والمسلمین اقای اكرمی و مدیر محترم سراب فردا برسانید

امام جمعه سراب:بنده همواره تلاش کرده ام با احترام و رعایت کرامت انسانی رفتار نماییم و مردم حوب مهربان نیز مستثنی از این قاعده نیستند بنده هرگز به نام مردم مهربان پیام نداده بلکه همواره سعی نمودم از حقوق مردم دفاع کنم.از ابلاغ سلام یک کاربر مهربانی به آیت الله العظمی ملکوتی و بنده حقیر هم نهایت تشکر و قدردانی را دارم و عرض ارادت متقابل دارم.

سه شنبه 18 مهر1391 ساعت: 7:19 توسط:صادقی
علیرغم اینکه ساخت دفتر امام جمعه در زمان حاج آقا رشتبری به مرحله نازک کاری رسیده و به سرعت اجراء می شد ، متاسفانه متوقف گردیده و پیشرفت چندانی ندارد !؟

امام جمعه سراب::دفتر امام جمعه در زمان حجت الاسلام رشتبری امام جمعه وقت و با تلاش های تحسین برانگیز ایشان به مرحله نازک کاری رسیده بود و بعد از ان نیز بدون وقفه کارها دنبال شده و تاسیسات ان اعم از لوله کشی و برق کشی و نصب پنجره ها صورت گرفته و اکنون در مرحله کاشی کاری است بیش از ۹۰ذزصد کارها تمام شده است .

دوشنبه 17 مهر1391 ساعت: 17:25 توسط:معلم
بعضی از مسئولین با انتصاب خود به ستاد نمازجمعه و بسیج و ... سعی در پوشش دادن ضعف مدیریت خود و ابقاء در مسئولیت دنیوی هستند . امام جمعه بایستی از اشخاص غیر کارآمد حمایت و پشتیبانی نفرمایند

امام جمعه سراب:همانگونه که بارها یاداورشدم هیچ کس نمی تواند خود را منتسب به امامت جمعه معرفی کند روال ما این بوده و حواهد بود که از مدیران کوشا و ساعی و مدیرانی که با داشتن سابقه ایثارگری و وفاداری به نظام مقدس توانمند و فعال هستند حمایت کنیم هرگز از مدیران کم کار و ناکارامد حمایت نکرده و نخواهیم کرد و با کسی عقد اخوت نداریم.

سه شنبه 11 مهر1391 ساعت: 23:56 توسط:عبدالله

سلام علیكم : انتظار می رود مدیران ، دبیران و آموزگاران محترم مدارس با توجه به داشتن جنبه ی الگویی در جامعه ، در جهت ترویج معروفات ، خصوصاً ترویج نماز جماعت ، در نمازهای جماعت مساجد حضور چشمگیری داشته باشند تا باعث جذب نوجوانان و جوانان به مساجد گردند . لطفاً پیگیری فرمایید .با تشكر از همه ی خیرخواهان جامعه .

دوشنبه 17 مهر1391 ساعت: 18:41 توسط:جمعی از دانش آموزان دبیرستانی
ما دانش آموزان دبیرستان های سراب كه در نماز جمعه حاضر می شویم از مدیران مدارس خود كسی را نمی بینیم این جای سوال است كه آقای علمی به عنوان مسئول ستاد نماز جمعه چرا مدیران مدارس خود را به حضور در نماز جمعه تشویق نمی كند

امام جمعه سراب:نظر این کاربر محترم مبنی بر ضرورت حضور معلمان و مدیران و اساتید دانشگاه در نمازهای جماعت و جمعه نظر مورد قبول همه دلسوزان بوده و اقای علمی رییس آموزش و پرورش نیز باید در این زمینه اطلاع رسانی کرده و انها را به شرکت در این آئین های مذهبی ترغیب و تشویق کند.

دوشنبه 17 مهر1391 ساعت: 17:17 توسط:ناصر
در خصوص هفتاد میلیون تومانی که از اداره ارشاد گرفته اند ! توضیح دهند

امام جمعه سراب:هفتاد میلون تومان اداره ارشاد صرف خرید آهن الات مصلای بزرگ شده و فاکتور انها موجود است.

شنبه 15 مهر1391 ساعت: 7:27 توسط:حمید
علت تحریم جام رمضان توسط آقای اکرمی و نهایتا" عدم توجه مسئولین امر و برگزاری جام رمضان در سراب چه بوده است ؟ آیا به جایگاه امام جمعه خدشه وارد نشد ؟

امام جمعه سراب:در مورد برگزاری جام رمضان و تدکرات اینجانب باید این نکته را یاداورشوم که اظهار نظر در انتقاد از جام رمضان بیان نظرات اکثر مراجع عظام تقلید بوده و به برنامه ریزی های کشوری مربوط می شد در مورد شهرستان سراب نیز به دلیل اینکه از قبل برنامه ریزی شده بود با کسب نظر مثبت امام جمعه از سوی فرماندار محترم و رییس اداره ورزش برگزارشد و موسیقی سنتی هم بعد از ترک محل توسط اینجانب اجرا شده بود.مطمئن باشید که تذکرات اینجانب پیگیری می شود تا خدشه ای به جایگاه امامت جمعه وارد نشود.

چهارشنبه 12 مهر1391 ساعت: 18:37 توسط:حجت
اگر کسی از شخصی که ادعا دارد در جهت ترویج معروفات گام برمی دارد ، خوشش نیاید عکس قضیه صادق می شود . بعنوان مثال برادر ... که خود را.... معرفی کرده ! هیچ مقبولیتی در بین آحاد مردم بالاخص فرهنگیان و دانش آموزان ندارد

امام جمعه سراب:ذر پاسخ به نظر کاربری با نام حجت ُبنده منظور وی را متوجه نشدم ولی تکبر و غرور افت ایمان بوده و انسان را غرق می کند.

از تذکر کاربر محترم عبدالله نیز تشکر می کنم و امیدوارم مورد توجه قرارگیرد.

 

سه شنبه 11 مهر1391 ساعت: 13:53 توسط:کارگر سراب بافت
علت حمایت بیدریغ امام جمعه از آقای فاخر و سفارش ایشان به قوای قضائیه و مجریه چه می باشد ؟ در حالی که اطلاع دارند حق و حقوق کارگران پایمال شده است

امام جمعه سراب: در مورد سراب بافت باید عرض کنم که حمایت از کارگران اولویت ما بوده و حتی با رایزنی های انجام گرفته با مسئولان استانی که خبر ان به تفضیل در سراب فردا منتشر شده توانستیم پرداخت مطالبات کارگران را تسریع کنیم و با کمک فرماندار و نماینده و نیز برخی دیگر از مدیران برای احیای سراب بافت که همانا اشتغالزایی فرزندان این مرزو بوم را سبب می شود تلاش می کنیم و بنده از اقای فاخر حمایت نمی کنم بلکه از تولید و کارافرینی حمایت می کنم .همواره بر حمایت از سرمایه گذاران وضرورت حذف بوروکراسی و دیوان سالاری اداری برای پیشرفت کارها تاکید کردم.

 

سه شنبه 11 مهر1391 ساعت: 14:0 توسط:جعفر
وعده فرموده بودید حوزه علمیه شهرستان سراب از ابتدای مهر سالجاری فعالیت خود را شروع خواهد کرد ! چه شد ؟

امام جمعه سراب: در مورد حوزه علمیه هم که وعده داده بودیم متاسفانه هر کاری کردیم نتوانستیم از قم کد آموزشی دریافت کنیمُ در این زمینه تلاش مضاعفی خواهیم کرد.

سه شنبه 11 مهر1391 ساعت: 19:2 توسط:قلی
امام جمعه خبر از مذاکره با مسئولان کشوری و مجری طرح نفلین سینیت سراب و بشارت از اجرای طرح می دادند ! نتیجه اش چه می باشد ؟ چرا وعده و وعید دروغ می دهند ؟

امام جمعه سراب: در مورد نفلین سینیت مکاتبات متعددی با همراهی فرماندار و نماینده محترم به مقامات ارشد کشوری انجام گرفته که در آخرین مورد ان اخیرا دستورات راهگشایی از سوی رییس جمهور و معاون اول رییس جمهور صادر شده و ما همواره بر تسریع در اجرای این طرح عظیم ملی تاکید کرده و پیگیر مسائل هستیم.نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :