۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۸ فروردين  - 2016 4 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 1873 کد مطلب: 2258  
به دعوت جمعی از مردم و علماء

آیت الله هادی ملکوتی ثبت نام کرد

۱۳۹۴ يکشنبه ۲۹ آذر ساعت 09:29
آیت الله (هادی) ملکوتی فرزند حضرت آیت الله العظمی ملکوتی رضوان الله علیه در پی درخواست مردم عزیز و بزرگوار استان آذربایجانشرقی،علما و فضلای حوزه علمیه،جمعیآ از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، دانشگاهیان و فرهنگیان ، اصناف و بازاریان ضمن قدردانی از حسن نظر و ابراز محبت صورت گرفته با حضور در فرمانداری قم  بعنوان نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام نمودند.

آیت‌الله علی‌ ملکوتی با حضور در فرمانداری قم برای شرکت در انتخابات مجلس خبرگان در قم ثبت‌نام کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله علی ملکوتی ظهر امروز با حضور در فرمانداری قم برای شرکت در انتخابات مجلس خبرگان ثبت نام کرد.

وی داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از استان آذربایجان شرقی است که ثبت‌نام خود را در قم انجام داد.

عضو مجمع مشورتی فقهی شورای نگهبان پس از اتمام ثبت‌نام در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم با اشاره به علت شرکت خود در انتخابات مجلس خبرگان اظهار داشت: در پاسخ به دعوت علما و خانواده های شهدا و دانشگاهیان در این انتخابات حضور پیدا کردم.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی اول و دوم با بیان «فلسفه وجودی مجلس خبرگان صیانت از اصل نظام است»، افزود: جایگاه والای این مجلس اجازه ورود به مسائل مربوط به جناح‌بندی‌های سیاسی را به هیچ کس نمی دهد.

وی خاطرنشان کرد: اشخاصی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی وفادار و به آرمان‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری علاقه‌مندند، حاضر نیستند با ورود به مسائلی که در شأن این مجلس نیست، ارزش مجلس خبرگان را زیر سوال ببرند.

رامین جوادی : سلام. امیدواریم آیت‌ الله ملکوتی با حضور و موفقیت در مجلس خبرگان رهبری موجب افتخار مجدد به شهرستان سراب و آذری زبانان باشند . موفقیت و توفیق وسربلندی ایشان را از خداوند متعال آرزومندیم
سید جابر نیری : زبان گویای اذربیجان حمایت میکنیم
نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :