۱۳۹۵ سه شنبه ۱۷ فروردين  - 2016 4 Tuesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 1654 کد مطلب: 2271  

نباید به بهانه کسب چند رای بیشتر تلاش شود تا رقبا و نامزدهای دیگر مورد تخریب و تهمت قرار گرفته و نفی شوند

عضو فراکسیون شاهد مجلس تاکید کرد: استفاده از روش اثباتی و پرهیز از روش نفی سفارش اکید او به طرفداران و حامیان خود است.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۳ دي ساعت 20:53

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مهناز بهمنی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: فضای مجازی باید فرصتی برای ایجاد همگرایی و وفاق باشد.

وی افزود: اگر از ظرفیت‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به درستی استفاده نشود می‌تواند به ابزاری برای واگرایی و نفاق‌افکنی تبدیل شود.

بهمنی با اشاره به ایام پرهیاهوی انتخاباتی و تشکیل گروه‌ها و کمپین‌های مختلف تحت عناوین حامی، یاران، همراهان و ... در شبکه‌های اجتماعی با نام نامزدهای احتمالی یادآور شد: به جز سایت رسمی اطلاع‌رسانی دفتر نماینده و کانال ارتباطی در شبکه تلگرام هیچ یک از گروه‌های ایجاد شده دیگر مورد تایید او نبوده و هر حرف و مطلبی که در آنجا مطرح شود بیان کننده دیدگاه‌های نماینده سراب نیست.

عضو فراکسیون شاهد مجلس تاکید کرد: استفاده از روش اثباتی و پرهیز از روش نفی سفارش اکید او به طرفداران و حامیان خود است.

بهمنی افزود: نباید به بهانه کسب چند رای بیشتر تلاش شود تا رقبا و نامزدهای دیگر مورد تخریب و تهمت قرار گرفته و نفی شوند.

نماینده مردم سراب تصریح کرد: نامزدها و هواداران آنها باید به اثبات و بیان نقاط قوت و کارایی و توانمندی‌های نامزد دلخواه خود بپردازند.

این نماینده مجلس به تفاوت‌های رقابت‌های انتخاباتی در جوامع مختلف اشاره کرد و گفت: در یک جامعه ارزشی و اخلاق‌مدار نامزدها برای رسیدن به هدف به ابزارهای غیراخلاقی و غیرشرعی متوسل نمی‌شوند.

بهمنی در مورد هزینه‌های گزاف تبلیغاتی و ناهمگونی هزینه‌ها با دریافتی‌های یک نماینده مجلس اظهار داشت: پرواضح است کسانی که برای رسیدن به عنوان نمایندگی حاضرند به اسراف و بذل و بخشش‌های انتخاباتی روی آورند و از تخریب و توهین به دیگران ابایی ندارند در صورت موفقیت احتمالی هم در عمل به وظیفه خطیر نمایندگی ناتوان خواهند بود چراکه به جای منافع عمومی باید جوابگوی اهداف حامیان مالی خود باشند که به یقین با اهداف عمومی تناقض خواهد داشت.جاوید : باسلام گویند وقتی انسان در حال مرگ هست و روح میخواهد از جسم جدا شود در مکثی از ثانیه انسان تمامی زندگی خودش رو جلو چشمش میبینه این مورد در فیلم ها سینمایی زیادی دیده شده است اما اگر شما میخواهید نه تنها فیلم زندگی خودتان بلکه تمامی فامیلهای سببی ونسبی رو با صدای دالبی دکورتاژ صحنه آرایی وداستانسرایی جهت جلب تماشگر بیشتر گریم نودال و پایان داستان باز میخواهین از زندگی خودتون داشته باشید حتما کاندیدا شوید تمامی منقول وغیر منقولتون و تمامی کارها و حرفهای نزده خودتون و فامیلاتون رو قبل مرگ میتونید بینید
حامد : سایت سراب فردا توی این چند وقت نشون داده که طرفدار خانوم بهمنی هستش وحسابی داره تبلیغش میکنه
سرابم : بیایید به وجدان وشرفمان هم قسم باشیم که به پول وعوامفریبی تعصبات دروغین رأی ندهیم .فردای شهرمان حاصل آراء امروزمان است.پس از چندین سال بارقه های امید وروشنایی دراین متروکه خاک بسته پیدا شده است .آن را به راحتی از بین نبریم !!!!!
پارسا : این آقایانی که وارد اتوبوس شده اند در توراهی صندل نشتن میدهیم تا سرپا نایستد ولی کنترل اتوبوس را نمی دهیم .
خ : آخه برادرم ما که اندر خم یه کوچه هستیم چرا بی جهت سنگ دیگران را به سینه میزنیم هرکی نماینده میشه خودش رو سر وسامان میده مخصوصا اهل سراب که بعد به قدرت رسیدن به طور کل عوض میشیم وفقط به فکر انتقام از کسایی میشیم که ما رو تبلیغ نکردن واقعا با چنین ایده ای شما فکر میکنید سراب ترقی خواهد کرد.........
نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :