۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۸ اسفند  - 2015 3 Thursday
آرشیو خبر آمار بازدید: 1691 کد مطلب: 270  

بیچاره خانواده عروس

۱۳۹۱ چهارشنبه ۸ آذر ساعت 13:19

اینجانب در مورد هزینه های خانواده کسانی که دختر یا پسرشان ازدواج میکند تحقیق کرده ام و نتایج تحقیقاتم به این صورت است که در شهر سراب خانواده ای که دختر شوهر میدهد 1- دختر عزیزش را از خانواده خود به دیگری میدهد.2- لوازم و اثاث خانه را تکمیل فراهم میکند.3- خوار و بار و حبوبات و فریزر عروس خانم را پر میکند. 4- کم مانده خرج تالار را هم بدهد.ولی از مهریه و نفقه خبری نیست0 از خانه ای که آقا داماد باید داشته باشد خبری نیست.از وعده و وعیدهایی که پدر عروس داده خبری نیست. هزینه عروسی را هم که بیشتر خود داماد متحمل میشود و آن هم اگر عروس خانم در آمد داشته باشد دوتایی خواهند پرداخت. و خانواده پسر با کمال پررویی میگویند خانه پسرم!!! کدام خانه کدام وسیله ای که داده ای!!!
لذا بهتر نیست در سراب آیین ازدواج را عوض کنیم و جهازیه و هزینه عروسی دختر و پسر را هر دو طرف نصف کنندو برای این دو نفر در اول زندگانی به جای بدهی واقعا زندگی خوش تدارک ببینند.
,


ح از سراب : اينجانب اول بدانيم چه كسي هستش و در ضمن خواهر يا برادرت چگونه ازدواج كرده اند . به من ثابت شده كساني كه اينگونه مقالات را مي نويسند خودشان بدتر از همه هستند وقت حرف را براي ديگران مي گويند نه به خود .
رضا : نه بابا ... مشكل همه حل شد با اين مقالت
حسن : حتما شما خواهر يا دخترتو داري خونه شوهر مي فرستي كه به فكر خانواده عروس افتادي ... مگه نه !!!
خواننده : اینکه می گی تحقیق کردم درست نیست شما حتما دختر دارید این همه خانواده داماد راتحقیر و خودتان را بعنوان خانواده عروس تعریف . (به عمل کار برآید به سخنرانی نیست ) یکطرفه قضاوت نکنید.
برنادو : به نظرم شما اصلا" تحقیق نکردید زیرااگه تحقیق میکردی می فهمیدی در مقابل کلی سکه که بابت مهریه رو دوش اقا داماد میزارن خریدن جهیزیه ای حدود بیست یا سی میلیون که چیزی نیست ...
نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :