۱۳۹۱ پنج شنبه ۲۱ دي  - 2013 1 Thursday
در سوگ آیت عرفان ...چله های چهارروزه //نوشته علی اسنفندیاری در سوگ آیت عرفان ...چله های چهارروزه //نوشته علی اسنفندیاری
ارتحال اندوه‌بار آیت عرفان و اخلاق آقامجتبی تهرانی رحمت الله...
نظر ارشادی آیت الله العظمی ملکوتی به سراب فردا نظر ارشادی آیت الله العظمی ملکوتی به سراب فردا
آیت الله العظمی ملکوتی:با سلام و تحیت و مسالت مزید عزت .
حقوق سیاسی اجتماعی زن در اسلام حقوق سیاسی اجتماعی زن در اسلام
چرا زنان به مقام امامت و رهبری منصوب نشده اند؟
امام جمعه محترم و پاسخ به سه پرسش کاربران سراب فردا امام جمعه محترم و پاسخ به سه پرسش کاربران سراب فردا
با تشکر از روحیه پاسخگری حجت الاسلام اکرمی امام جمعه محترم پ...
گفتگوی اختصاصی سراب فردا با نماینده سراب گفتگوی اختصاصی سراب فردا با نماینده سراب
خانم مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در مجلس به سئوالات سرویس ...
صریح و صمیمی با امام جمعه سراب صریح و صمیمی با امام جمعه سراب
حجت الاسلام اکرمی، امام جمعه محترم سراب در بخش صریح و صمیمی ...
محصول عمده کشاورزان سرابی همچنان ارزان و کم مشتری محصول عمده کشاورزان سرابی همچنان ارزان و کم مشتری
مهر ماه که فرا می رسد، خبرهای سیب زمینی و میزان قیمت و تعداد...
مروری بر زندگی ورزشی احد اکبرزاده مروری بر زندگی ورزشی احد اکبرزاده
وی در 04/05/1318 در شهرسراب از استان اذربایجان شرفی پا به عر...
آرشیو خبر آمار بازدید: 331 کد مطلب: 286  

استاندار در مهربان چه گفت؟

خواسته مردم مهربان برای شهرستان شدن خواسته به حقی است هر چند که مردم سراب به این موضوع حساسیت دارند و این اتفاقات طبیعی است و زمانی هم که اردبیل از تبریز جدا می‌شد از این حساسیت‌ها در تبریز وجود داشت و تبریز عکس‌العمل نشان می‌داد ولی باید توجه داشت که اردبیلی‌ها نیز به دنبال رفاه و آسایش بیشتر بودند.
۱۳۹۱ پنج شنبه ۱۶ آذر ساعت 17:14پیام محبت مردم را درک کرده‌ایم

سراب فردا به نقل از فارس:بیگی 'گفت: ما پیام محبت مردم را درک کرده‌ایم و این پیام محبت ما را سر پا نگه داشته است وخوشحالم که چهار بار به بخش مهربان سفر کرده‌ام و در خدمت مردم بوده‌ام و تلاش ما بر این است که امکانات را عادلانه صرف کنیم و عدالت را صرف سیاسی کاری نکنیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی دیدارهای چهره به چهره با مردم برگرفته از اعتماد به نفس مسئولان از مردم عنوان کرد و با اشاره به مطرح شدن برخی مشکلات تاکید کرد: برای شهرستان شدن  نمی‌توان تمام خدمات را انکار کرد چرا که مسیری که تاکنون طی شده قابل توجه بوده است.

بیگی افزود: خواسته مردم مهربان برای شهرستان شدن خواسته به حقی است هر چند که مردم سراب به این موضوع حساسیت دارند و این اتفاقات طبیعی است و زمانی هم که اردبیل از تبریز جدا می‌شد از این حساسیت‌ها در تبریز وجود داشت و تبریز عکس‌العمل نشان می‌داد ولی باید توجه داشت که اردبیلی‌ها نیز به دنبال رفاه و آسایش بیشتر بودند.

استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: وقتی از جهت سیاسی این واقعیت بوجود آمده است که مهربان باید شهرستان شود باید این اتفاق صورت گیرد.

بیگی افزود: اگر اردبیل از تبریز جدا نمی‌شد این همه پیشرفت نمی‌کرد ومردم سراب هم باید کلاه خود را قاضی کنند و متوجه این موضوع باشند که دولتمردان باید به خواسته‌های مردم توجه کنند و امکان رشد، توسعه وسعادت مردم را فراهم کنند که حق همگانی است.

خوشبختی ما نباید منجربه بدبختی دیگران شود

استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: خوشبختی ما نباید منجربه بدبختی دیگران شود.

بیگی افزود: من به عنوان استاندار آذربایجان‌شرقی موضوع شهرستان شدن مهربان را شهادت داده و به وزیر کشورنامه نوشته‌ام که این موضوع تحقق یابد، چرا که خود را متعلق به این مردم می‌دانم ومردم سراب و مهربان برای من فرقی ندارند.

استاندار آذربایجان‌شرقی افزود: من نمی‌توانم به چشم مردم مهربان نگاه کنم و بگویم خدمتگزار شما هستم و اگر آنها به من بگویند خداآفرین با آن مشخصات فرمانداری شد و چرا  ما نمی‌توانیم فرمانداری شویم من نمی‌توانم جوابی بدهم.

بیگی افزود: حتی من در پیگیری‌های نماینده محترم کلیبر برای ارتقای بخش هوراند به شهرستان گفته‌ام  که این کار باید با ارتقای بخش مهربان به فرمانداری همزمان صورت گیرد و من این موضوع را از هیئت دولت خواسته‌ام.

تامین منافع ما نباید به منافع دیگران لطمه بزند

استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: همگی باید یک دل خواسته مردم را دنبال کنیم ومحکم این حقانیت را گواهی کنیم و به دنبال رفاه و آسایش مردم باشیم و مجدداً تاکید می‌کنم مردم سراب و مهربان برای من فرقی ندارد و کار دولت جمهوری اسلامی اهدای خوشبختی به مردم است و من نیز این کار را انجام خواهم داد.

بیگی گفت: ما باید به مسئولان خود اعتماد کنیم و تامین منافع ما نباید به منافع دیگران لطمه بزند وهمگی متفق القول به مسئولان اعتماد کنیم که حرکت مسئولان کسب رضای الهی است که رضایت مردم نیز در کسب رضای الهی است.

استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: ما باید وظیفه خود را انجام دهیم وشاید در این میان کسی از ما خوشش بیاید و کسی هم خوشش نیاید.

,


صاد : جناب استاندار خواسته مردم مهربان خواسته بحقی است!اینکه اردبیلیها به دنبال اسایش و رفاه بوده اند نیز درست . اماسراب چی .ایا سراب وسرابی به رفاه واسایش نیازی ندارد.چرا به فکر سرابی نیستید.سرابی چه چیزی دارد که دیگران ندارند.برعکس همه هرچیز دارند الا سرابی که داشته هایش بالاجبار به دیگران هدیه میشود .
صاد : جناب استاندار<خوشبختی ما نباید منجر به بدبختی دیگران شود>فرمایش کاملا متینی است .که در باره سراب وسرابی صدق میکند خوشبختی مردم مهربان نباید از میان خوشبختی مردم سراب بگذرد.اگر قرار است به مردم خوب مهربان امتیازی داده شود این امتیاز با پاره شدن سراب درست نیست بقول حضرتعالی خوشبختی کسی نباید منجر به بدبختی دیگران شود.اینکه فرمودید تامین منافع کسی نباید به منافع دیگران لطمه زند هم خیلی منطقی است اما تامین منافع مهربان به منافع سراب لطمه می زند چون محدوده سراب را کوچک وصدها مسئله ریز ودرشت ایجادکه در این مجال نمی گنجد ایجاد می کند.وایضا. مسئولین محترم حق دارند حتی مهربان را به استان تبدیل کنند اما با امکانات و محدوده خود مهربان . نباید سراب قربانی توسعه مهربان شود .مبینید که ما هیچی نداریم امار کوچ. سرما.بیکاری. توسعه نیافتگی سوئ مدیریت شهری بیداد میکند شما دیگر نمک روی زخمهای ما نپاشید بگذارید سرابی هم با درد ومحنت خود گذران عمر کند .یاحق
یزدان : دوست عزیز وقتی می فرمایید سراب یعنی سراب و فقط سراب با جدا شدن مهربان از سرای از سراب کم نمی شود و این چیزی هست که شما چندین سال هست که اعتقاد داشتید لطفا بی خیال مهربان شوید.
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :