۱۳۹۴ دوشنبه ۳ اسفند  - 2016 2 Monday
آرشیو خبر آمار بازدید: 1500 کد مطلب: 542  

دویادداشت از جعفر زمانی/در مورد شوراها

۱۳۹۲ شنبه ۳۱ فروردين ساعت 09:54
با سلام
دوستان عزیز انتقاد از همدیگر و تقصیر را گردن یکدیگر انداختن فایده ای ندارد از اینکه همه دغدغه توسعه منطقه سراب را دارند شکی نیست . باید همه کمک کنند که چه راهکاری را پیاده کنیم که شهر مان توسعه یابد . بطور مثال باید عرض کنم در منطقه 22 تهران اگر در اینترنت " پارک جنگلی لتمان کن " را جستجو کنید مشاهده می کنید که چطور آباد شده و این آبادی با پول مردم و عوارض و پسماند و مجوزهای ساخت و ساز انجام یافته است . بیمارستانها و یا شرکتهایی را در اطراف تهران احداث می کنند و به تبع آن مردم در اطراف آن خانه درست می کنند و شهرشان توسعه می یابد . سرمایه گذارهادر بافتهای فرسوده مشارکت می کنند و خانه ها نوساز می شود . و ما مردم سراب نیز باید راهی را برویم که دیگران قبلا رفته و موفق شده اند و ماهم می توانیم از تجربه دیگران استفاده کنیم و موفق شویم .و نباید فراموش کنیم که درآمد شهرداری سراب محدود است و طبق مقررات و قوانین نیز دستش بسته و وابسته به مرکز استان بوده و اختیاراتش نیز محدود است .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام و تشکر از مدیریت سراب فردا که زمینه مشارکت هر چه بیشتر مردم در انتخابات شورا را فراهم می کنند باید خدمت دوستان عرض کنم کهااعضا شورا می بایست از مسائل سیاسی و باند گرایی بدور باشند و در توسعه و آبادانی منطقه تلاش مضاعف داشته باشند. ضمنا یک کاندیدای اصلح نباید بخاطر اینکه برنده انتخابات باشد از هر راه غیر اصولی استفاده نماید عده ای متاسفانه بجای ارائه برنامه با سور دادن و تخریب دیگران در جایگاهی قرار می گیرند که نمی توانند به مردم خدمت ارائه دهند و این باعث عقب ماندن آن جامعه می شود . بیاییم بگونه ای رفتار کنیم که بجای اینکه از کاندیدایی انتظار پذیرایی داشته باشیم با پذیرائی و پشتیبانی از کاندیدای اصلح و همایت از آن نماینده واقعی خود را به شورای شهر بفرستیم.


سید : ممنون جناب زمانی که راهنمایی فرمودین ولی این سایت بیشتر از صد نفر بیننده ندارد سراب یخ زده هنوز یخ است یخ
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :