۱۳۹۳ دوشنبه ۲۹ ارديبهشت  - 2014 5 Monday
آرشیو خبر آمار بازدید: 767 کد مطلب: 552  

زمان نگرش های طبقاتی به پایان رسیده/سلیمی

۱۳۹۲ سه شنبه ۳ ارديبهشت ساعت 14:17

کاربر سراب فردا:شورای شهر سراب همانند سایر شهرها نیازمند ترکیبی از تخصص های مورد نیاز توسعه و مدیریت شهری می باشد. از ظاهر اصطلاح شورا نیز همین معنی استنباط می گردد.ترکیب شورا باید مرکب از حضور افرادی با نگرش های فرهنگی، مدیریت شهری، مذهبی، حقوقی و فنی و مهندسی باشد. فقدان هر یک از تخصص های مورد نیاز جهت ارتقای همگن و متعادل توسعه شهری و رفاه شهرنشینی، خلاء محسوسی را در آینده نزدیک نمایان خواهد ساخت. افراد توانمندی که خود را واجد صلاحیت فردی و عمومی در حوزه های مختلف می دانند، و نسبت به آینده فرزندان این منطقه احساس تعهد می نمایند، شایسته است که بدون دعوت گروهی خاص، خودشان متعهدانه پا در میدان خدمت صادقانه برای شهری که نیازمند خدمت می باشد، بگذارند.
در انتخاب شورای اصلح نیز باید خلاقانه عمل نمود. ریشه بسیاری از پسرفتهای این منطقه در تفکرات قرون وسطایی برخی از شهروندان می باشد. زمان برای نگرش های تبعیض آمیز طبقاتی به پایان رسیده است. هر فردی از هر نقطه از جغرافیای این شهرستان که واجد صلاحیت باشد، حق حضور در ترکیب شورا را می تواند داشته باشد. ما نیز بعنوان شهروندان این شهرِ نیازمند به توسعه همه جانبه بهتر است در گستره ای فراتر از جغرافیای محدود شهری فکر کنیم.
سراب نیازمند حضور افرادی با نگاههای والا می باشد. تاملی کوتاه در بی سامانی دستفروش های خیابانها، پارک خودروها، توسعه محدوده شهری، ابتکارات فرهنگی، برنامه ریزی جهت استفاده از ظرفیت مسافران عبوری از منطقه، معماری شهری، و ... تکلیف شهروندان در تشکیل نهاد مقنن شهری را مشخص می نماید.
به امید انتخاباتی پرشور، و انتخابی متعهدانه


همشهری : آقای سلیمی قلم رسا و روانی دارند. این مطلب نیز خیلی منطقی نوشته شده است. لطفاً از مطالب ایشان دوباره به نمایش بگذارید.
یعقوب : با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دست اندرکاران سراب فردا و جناب آقای سلیمی تنها باحضورافرادی خاص نمی توان به اهداف والایی دست یافت و مسائل این شهر تاریخی را حل نمود. مادامی که همه احاد مردم و همچنین مدیران و مسئولین محترم شهری متحد نشود وضع همچنانباقی است. در این شهر هنوز در بین شهروندان، مسائل خیلی کوچکتری به چشم می خورد که باید هر چه زودتر حل و فصل شوند.
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :