۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت  - 2013 5 Wednesday
دشمن فرضی دشمن فرضی
یاداشت مجید نصیرپور در روزنامه قانون روز دوشنبه
شاهین گوانجی مخترع برتر كشورچه می گوید//از نسترن صمیمی فر شاهین گوانجی مخترع برتر كشورچه می گوید//از نسترن صمیمی فر
قبل از شرکت دریک مسابقه جهانی به گلستان شهدا می‌روم و سرمزار...
غیبت اصول اسلامی در «کاندیدابازار» ریاست جمهوری غیبت اصول اسلامی در «کاندیدابازار» ریاست جمهوری
روایات فوق صرفاً دو روایت از انبوه روایات و حکایات موجود در ...
ارزیابی مثبت فرماندار سراب از همایش تهران/امضای 30تفاهم نامه با سرمایه گذاران ارزیابی مثبت فرماندار سراب از همایش تهران/امضای 30تفاهم نامه با سرمایه گذاران
مسعود سعادتی فرماندار سراب گفت:استاندارو 9مدیرکل،نماینده سرا...
امام جمعه محترم و پاسخ به سه پرسش کاربران سراب فردا امام جمعه محترم و پاسخ به سه پرسش کاربران سراب فردا
با تشکر از روحیه پاسخگری حجت الاسلام اکرمی امام جمعه محترم پ...
گفتگوی اختصاصی سراب فردا با نماینده سراب گفتگوی اختصاصی سراب فردا با نماینده سراب
خانم مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در مجلس به سئوالات سرویس ...
سوگواری فاطمی در سراب و نذورات مردم و هیئت های مذهبی به روایت تصاویر سوگواری فاطمی در سراب و نذورات مردم و هیئت های مذهبی به روایت تصاویر
سراب فردا: همزمان با سالروز شهادت دخت نبی مكرم اسلام عزاداری...
عکس //انگار شهدا با ما سخن می گویند عکس //انگار شهدا با ما سخن می گویند
سراب فردا: با تشکر از کلیه بزرگوارانی که پایگاه سراب فردا را...
آرشیو خبر آمار بازدید: 156 کد مطلب: 560  

استاندار :بزودی آذربایجان شرقی میزبان دولت خواهد شد....\پی نوشت سراب فردا بر این خبر

۱۳۹۲ پنج شنبه ۵ ارديبهشت ساعت 16:45
 

سراب فردا به نقل از فارس: احمد علیرضابیگی  در جمع مدیران استان آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: سفر رئیس‌جمهوری به استان آذربایجان‌شرقی در قالب دور چهارم سفرهای استانی به زودی انجام می‌شود.

وی افزود: در این سفر تعدادی از پروژه‌های مصوب مهرماندگار و چندین پروژه عمرانی در استان و 36 هزار مسکن مهر در آذربایجان شرقی به بهره‌برداری می‌رسند.

بیگی خاطرنشان کرد: شرکت در کارگروه معدن کشاورزی، سفر به چند شهرستان استان آذربایجان‌شرقی و تجلیل از تلاشگران امدادرسانی و بازسازی زلزله ارسباران از دیگر برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور به استان آذربایجان شرقی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: در ماه‌های پایانی تلاش و خدمتگزاری دولت دکتر احمدی‌نژاد باید تمرکز بیشتری برای به نتیجه رسیدن طرح‌های مهر ماندگار صورت گیرد تا شاهد نتایج شیرین آن باشیم.

علیرضابیگی با بیان این که نزدیک به 60 درصد طرح‌های مهر ماندگار استان، تکمیل یا آماده بهره‌برداری است، تاکید کرد: برای باقیمانده این طرح‌ها هم باید اهتمام مضاعف صورت گیرد و با احصای نیازمندی‌ها و تسریع در اجرای آنها شاهد بهره‌برداری در زمان مناسب باشیم.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که ارزش سنواتی 60 پروژه مهر ماندگار استان، بیش از 50 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با شرایط امروز قطعا رقم بالاتری را شامل خواهد شد، افزود: مسئولان استان متعهد هستند که تمام تلاش خود را برای به نتیجه رسیدن طرح‌های مهر ماندگار صرف کنند تا این پروژه‌ها به عنوان اثر طلایی و زرین در تاریخ توسعه آذربایجان شرقی ثبت شود.

در استان آذربایجان‌شرقی 60 طرح عمرانی از جمله 15 طرح راه و شهرسازی، 24 پروژه آبرسانی و منابع آبی و 10 طرح صنعتی و تولیدی در قالب طرح‌های مهر ماندگار تعریف شده است.

پی نوشت سراب فردا: هرچند قراین نشان نمی دهد که مقصد رییس جمهور در سفر به چند شهرستان سراب باشد،اما نماینده اعزامی دولت به شهرستان سراب می تواند محکی باشد برای سنجش توان مدیران ارشد شهرستان  به خصوص نماینده محترم مجلس، در سفرهای قبلی به جز سفر اول که رییس دولت شخصا در شهرستان های استان حضوریافت در سفرهای دوم و سوم وزرای نه چندان تاثیرگذار کابینه به سراب امدند وزیر مخابرات و در سفر سوم وزیر مسکن که در ان موقع با وزارات راه ادغام نشده بود اما شاید برخی عنوان کنند که او از طرف دولت و نه وزرات خانه مطبوعش می آید هرچند که مقدمش را باید گرامی داشت اما رساندن و انعکاس پیام کجا و دستورات و راهنمایی های حیطه کاری خود کجا؟ باید منتظر ماند و دید که آیا وزرای کشور،مسکن و راه و شهرسازی،صنعت و معدن،جهاد کشاورزی میهمان مردم شهرمان خواهند شد یا مثل سابق وزرایی مثل.....داور : شنیده ها حاکی از این است که در سفر چهارم هیات دولت به استان ، جناب وزیر ورزش و جوانان در شهرستان سراب حضور خواهد یافت !!!!!؟ بهتر نبود برای پیگیری پروژه نفلین سینیت سراب و مشکلات واحدهای تولیدی ، صنعتی شهرستان از جمله سراب بافت از وزیر صنعت ، معدن و تجارت دعوت بعمل می آمد و یا برای حل مشکلات ناشی از نبود صنایع تبدیلی کشاورزی و شهرک دامپروری از وزیر جهاد کشاورزی و یا برای به سرانجام رسیدن بیمارستان جدید الاحداث و بزرگراه بستان آباد - سراب - نیر و اجرای کمربندی جنوبی شهر و فاز جدید مسکن مهر و طرح مطالعه راه آهن و اخذ کمک مالی به شهرداریها از وزیر راه و شهرسازی و یا برای اخذ مجوز تاسیس دانشکده های پرستاری و کشاورزی و دامی و همچنین توسعه دانشگاه پیام نور سراب از وزیر علوم و برای تکمیل خانه معلمان و اخذ مجوز احداث مدارس شبانه روزی و استعدادهای درخشان و مشکلات موجود فرهنگیان سراب از وزیر آموزش و پرورش دعوت بعمل می آمد ؟
مهندس بیکار : بله دقیقا بنده هم با نظر آقای داور موافقم
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :