۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد  - 2013 6 Saturday
شورای شهر به مثابه اتاق فکر مدیریت شهری است. شورای شهر به مثابه اتاق فکر مدیریت شهری است.
یادداشت ملوس شیدایی نامزد شورای شهر سراب در مورد شوراها
 تب داغ شهرت یا خدمت/محمد امین خوش نیت تب داغ شهرت یا خدمت/محمد امین خوش نیت
اغلب این جوانان از داشتن شغلی مناسب محرومند و آنها به دنبال ...
 گفتگو با یک متخصص قلب و عروق /فشارخون با چراغ خاموش می آید گفتگو با یک متخصص قلب و عروق /فشارخون با چراغ خاموش می آید
دکتر پروانه علی اکبر زاده،متخصص قلب و عروق هم اکنون روزهای پ...
سری جدید پاسخ های حجت الاسلام اکرمی به سئوال های کاربران سری جدید پاسخ های حجت الاسلام اکرمی به سئوال های کاربران
حجت الاسلام اکرمی به بخش دیگری از سئوال های کاربران و مخاطبا...
ارزیابی مثبت فرماندار سراب از همایش تهران/امضای 30تفاهم نامه با سرمایه گذاران ارزیابی مثبت فرماندار سراب از همایش تهران/امضای 30تفاهم نامه با سرمایه گذاران
مسعود سعادتی فرماندار سراب گفت:استاندارو 9مدیرکل،نماینده سرا...
سوگواری فاطمی در سراب و نذورات مردم و هیئت های مذهبی به روایت تصاویر سوگواری فاطمی در سراب و نذورات مردم و هیئت های مذهبی به روایت تصاویر
سراب فردا: همزمان با سالروز شهادت دخت نبی مكرم اسلام عزاداری...
عکس //انگار شهدا با ما سخن می گویند عکس //انگار شهدا با ما سخن می گویند
سراب فردا: با تشکر از کلیه بزرگوارانی که پایگاه سراب فردا را...
آرشیو خبر آمار بازدید: 288 کد مطلب: 570  

اظهارنظر فرزند آیت الله هاشمی در مورد ده بزرگ خواندن تبریز

فرزند آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در ادامه در پاسخ به این پرسش که پدرش در دهه 60 در سفر به تبریز این شهر را یک ده بزرگ نامیده بود تاکید کرد: من نمی‌دانم که این سفر کی و چه زمانی انجام شده است اما به نظر می‌رسد که یک شوخی بوده باشد و حتی می‌تواند هشداری باشد تا مسئولان بیشتر به تبریز رسیدگی کنند.
۱۳۹۲ شنبه ۷ ارديبهشت ساعت 14:16 

سراب فردا به نقل از فارس:یاسر هاشمی عصر امروز با حضور در تبریز به همراه علی یونسی در پاسخ به این سئوال که گفته می‌شود آیت‌الله هاشمی قصد ورود به عرصه  انتخابات را دارد و حتی اقلام تبلیغاتی را نیز آماده کرده است، گفت: این گفته دروغ محض است. 

یاسر هاشمی به عنوان مشاور و علی یونسی به عنوان مسئول اقوام و مذاهب ستاد انتخاباتی حسن روحانی از دیروز به تبریز سفر کرده‌اند و با گروه‌های مختلف به مذاکره نشسته و با آنان به گفت‌وگو پرداخته‌اند تا مسائل انتخاباتی در استان آذربایجان‌شرقی را مورد بررسی قرار دهند.

فرزند آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در ادامه در پاسخ به این پرسش که پدرش در دهه 60 در سفر به تبریز این شهر را یک ده بزرگ نامیده بود تاکید کرد: من نمی‌دانم که این سفر کی و چه زمانی انجام شده است اما به نظر می‌رسد که یک شوخی بوده باشد و حتی می‌تواند هشداری باشد تا مسئولان بیشتر به تبریز رسیدگی کنند.

 هاشمی اضافه کرد: در حال حاضر تبریز یکی از کلانشهر‌های زیبای ایران است و در گفت‌وگو با شهروندان، آنان نیز از خدمات شهری و شهرسازی اعلام رضایت کرده‌اند.

فرزند آیت‌الله هاشمی در ادامه در پاسخ به این پرسش که برادرش محسن هاشمی قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را دارد، اظهار کرد: برادرم فقط در انتخابات شوراها شرکت کرده و قصد ورود به مقوله ریاست جمهوری را ندارد.   

وی همچنین درباره دادگاه برادرش مهدی هاشمی و تاثیر آن در انتخابات گفت: این موضوع قطعاً تاثیر نخواهد داشت.

سید مهدی حسینی نماینده مردم تبریز در دوره ششم مجلس مسئول ستاد حسن روحانی در آذربایجان شرقی بوده و این دیدارها و جلسات را برگزار کرده است.نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :