۱۳۹۲ پنج شنبه ۱۲ ارديبهشت  - 2013 5 Thursday
دشمن فرضی دشمن فرضی
یاداشت مجید نصیرپور در روزنامه قانون روز دوشنبه
شاهین گوانجی مخترع برتر كشورچه می گوید//از نسترن صمیمی فر شاهین گوانجی مخترع برتر كشورچه می گوید//از نسترن صمیمی فر
قبل از شرکت دریک مسابقه جهانی به گلستان شهدا می‌روم و سرمزار...
غیبت اصول اسلامی در «کاندیدابازار» ریاست جمهوری غیبت اصول اسلامی در «کاندیدابازار» ریاست جمهوری
روایات فوق صرفاً دو روایت از انبوه روایات و حکایات موجود در ...
ارزیابی مثبت فرماندار سراب از همایش تهران/امضای 30تفاهم نامه با سرمایه گذاران ارزیابی مثبت فرماندار سراب از همایش تهران/امضای 30تفاهم نامه با سرمایه گذاران
مسعود سعادتی فرماندار سراب گفت:استاندارو 9مدیرکل،نماینده سرا...
امام جمعه محترم و پاسخ به سه پرسش کاربران سراب فردا امام جمعه محترم و پاسخ به سه پرسش کاربران سراب فردا
با تشکر از روحیه پاسخگری حجت الاسلام اکرمی امام جمعه محترم پ...
گفتگوی اختصاصی سراب فردا با نماینده سراب گفتگوی اختصاصی سراب فردا با نماینده سراب
خانم مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در مجلس به سئوالات سرویس ...
سوگواری فاطمی در سراب و نذورات مردم و هیئت های مذهبی به روایت تصاویر سوگواری فاطمی در سراب و نذورات مردم و هیئت های مذهبی به روایت تصاویر
سراب فردا: همزمان با سالروز شهادت دخت نبی مكرم اسلام عزاداری...
عکس //انگار شهدا با ما سخن می گویند عکس //انگار شهدا با ما سخن می گویند
سراب فردا: با تشکر از کلیه بزرگوارانی که پایگاه سراب فردا را...
آرشیو خبر آمار بازدید: 269 کد مطلب: 577  

تصویب ارتقای مهربان شایعه یا واقعیت؟

سراب فردا: تا این لحظه هنوز هیچ خبر رسمی از ارتقای مهربان به فرمانداری مخابره نشده و حتی در مصوبات اعلام شده نیز خبری از این تصویب دیده نمی شود اما شیری نماینده هشترود از تصویب ان خبرداده است..به محض کسب خبر رسمی در این مورد اعلام خواهیم کرد.
۱۳۹۲ دوشنبه ۹ ارديبهشت ساعت 14:18

 

"غلامحسین شیری‌علی‌آبادی" در تشریح جلسه شب گذشته (یکشنبه 8 اردیبهشت ماه) هیئت دولت که در محل استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، به خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران گفت: این جلسه با حضور قریب به اتفاق اعضای مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی به مدت 4 ساعت برگزار شد.

وی افزود: در این نشست مصوبات سه سفر گذشته هیئت دولت به استان آذربایجان شرقی بررسی و برخی نواقصاتی که وجود داشت مقرر شد با تخصیص اعتباراتی تکمیل شود.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در ادامه گفت: طرح مهر ماندگار و موافقت با تشکیل چند شهرستان جدید از جمله مصوبات شب گذشته هیئت دولت در این استان بود.

وی افزود: شهر مهربان، هوراند و ترکمنچای به ترتیب از شهرهای سراب، کلیبر و میانه به شهرستان ارتقا یافت.

شیری‌علی‌آبادی گفت: شهرستان مرند نیز بعنوان شهرستان ویژه آذربایجان شرقی معرفی شد.

نماینده هشترود و چاراویماق در ادامه گفت: استان آذربایجان شرقی طرح های خوبی در این راستا داشت ولی باید با جدیت پیگیری شود.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در پاسخ به این سوال که آیا سفر هیئت دولت به استان آذربایجان شرقی انتخاباتی بود یا خیر، خاطرنشان كرد: هیچ بحث انتخاباتی در این سفر مطرح نشد.

لازم به ذکر است، رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت در راستای دور چهارم سفرهای استانی روز گذشته به استان آذربایجان شرقی سفر کردند.

از طرف دیگر امام جمعه مهربان نیز در تبریکی زود هنگام به مردم مهربان از شهرستان شدن این بخشداری خبرداد.از پیام تبریک وی چنین بر می اید که دوزدوزان در بخش مرکزی سراب ماندگار شده است.

بسمه تعالی

اینجانب به عنوان خدمت گزار مردم به مناسبت شهرستان شدن مهربان که هدیه نظام اسلامی و خون شهداست ازصمیم قلب به همه اهالی این شهرستان تبریک گفته وازهمکاری تمامی مسولین عزیز از جمله ریاست محترم جمهوری و استاندارمحترم ، فرماندار و بخشدار عزیز ،نماینده محترم شهرستان در مجلس و سایر عزیزانی که در شهرستان شدن مهربان نقش ایفا کردند بخصوص مردم بزرگ مهربان ، شربیان ،زرنق و روستاهای تابعه که اگر پشتوانه مستمر آنها نبود هیچ موفقیتی حاصل نمی شد کمال تشکر و قدردانی می نمایم.

شما ای­ مردم خوب و توانمند شهرهای مهربان ، شربیان ، زرنق و روستاهای تابعه بدانیدكه با ایجاد اتحاد ­و همبستگی می ‌توانید تمام سختی­ ها و مشكلات ­را به­ فرصت تبدیل­ كرده و با استفاده ­از تجارب­ و اندیشه‌ های ناب و هم ­فكری، بهترین موقعیت را برای ارتقاء شهرستان­ در­ تمام­ سطوح رقم ­زده و شاهد ­اقتدار، سربلندی و پیشرفت این شهرستان باشید ؛ امید است همیشه زیر پرچم ولایت پیروز و سر بلند باشید .

ارادتمند شما

جلیل جلیلی

امام جمعه مهربان

واکنش نماینده سراب به این خبر کلیک کنید


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :