۱۳۹۲ سه شنبه ۲۱ خرداد  - 2013 6 Tuesday
زنان و انتخابات زنان و انتخابات
اجتماعات بزرگ مانند یک شهر، از اجتماعات کوچکی به نام خانواده...
آچیلان سفره(مطلبی در مورد ریش سفیدی)/حمید فرشی آچیلان سفره(مطلبی در مورد ریش سفیدی)/حمید فرشی
اگر اجازه دهیم تعدادی از افراد کار آمد و با نفوذ در میان مرد...
 گفتگو با یک متخصص قلب و عروق /فشارخون با چراغ خاموش می آید گفتگو با یک متخصص قلب و عروق /فشارخون با چراغ خاموش می آید
دکتر پروانه علی اکبر زاده،متخصص قلب و عروق هم اکنون روزهای پ...
سری جدید پاسخ های حجت الاسلام اکرمی به سئوال های کاربران سری جدید پاسخ های حجت الاسلام اکرمی به سئوال های کاربران
حجت الاسلام اکرمی به بخش دیگری از سئوال های کاربران و مخاطبا...
ارزیابی مثبت فرماندار سراب از همایش تهران/امضای 30تفاهم نامه با سرمایه گذاران ارزیابی مثبت فرماندار سراب از همایش تهران/امضای 30تفاهم نامه با سرمایه گذاران
مسعود سعادتی فرماندار سراب گفت:استاندارو 9مدیرکل،نماینده سرا...
سوگواری فاطمی در سراب و نذورات مردم و هیئت های مذهبی به روایت تصاویر سوگواری فاطمی در سراب و نذورات مردم و هیئت های مذهبی به روایت تصاویر
سراب فردا: همزمان با سالروز شهادت دخت نبی مكرم اسلام عزاداری...
عکس //انگار شهدا با ما سخن می گویند عکس //انگار شهدا با ما سخن می گویند
سراب فردا: با تشکر از کلیه بزرگوارانی که پایگاه سراب فردا را...
آرشیو خبر آمار بازدید: 563 کد مطلب: 621  

انصراف ششمین نفر/ثباتی هم كنار كشید

۱۳۹۲ شنبه ۲۱ ارديبهشت ساعت 09:48

سراب فردا: با اعلام رسمی انصراف اسكندر ثباتی از نامزدهای چهارمین دوره شورای شهر سراب شمار انصراف دهندگان به 6 نفر رسید و با انصراف امروز تعداد نامزدهای شورای شهر سراب به 19نفر كاهش یافت.


اسكندر ثباتی كه خود را دانش اموخته مهندسی معماری و شهرسازی معرفی كرد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: به دلیل نامزدی یكی دیگر از نزدیكانش و برای جلوگیری از هرگونه تشتت آرا و شائبه نام نویسی فامیلی از این دوره از انتخابات كنار می كشد.

وی با قدردانی از فرماندار سراب به دلیل بها دادن به قشر جوان و تحصیلكرده شهر اظهاركرد: از اقای دكتر سعادتی فرماندار فرهیخته شهرمان كه در تشویق و حمایت از جوانان شهر از هیچ كوششی دریغ نمی ورزد تشكر وافر دارم.
وی از عموم همراهان و همشهریان كه او را مورد لطف و عنایت قراردادند نیز تشكر كرده و تصریح كرد: خود را متعهد به كمك به منتخبین ملت می داند و آماده هرگونه همراهی و همفكری با اعضای شورای شهر و مدیریت اجرایی در جهت عمران و آبادانی شهر سراب است.

این گزارش حاكی است پیش از این 5 نفر دیگر نیز از نامزدی در انتخابات منصرف شدند
مسعود سعادتی 28 اردی بهشت را موعد رسمی اعلاماسامی اعلبام كرد و افزود: تایید صلاحیت قطعی افراد تا ان روز مشخص نمی شود و مراحل قانونی خود را باید طی كند.

مسعود سعادتی فرماندار سراب  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سراب گفت: موعد رسمی تعیین تکلیف قطعی صلاحیت‌های نامزدهای شوراهای اسلامی 28 اردیبهشت ماه بوده و هرگونه اظهارنظر در این مورد بر اساس گمانه‌زنی‌ها و بر پایه حدس و گمان صورت می‌گیرد.

وی افزود: روال اداری در مورد پروسه انتخابات در زمان‌های تعیین شده در حال طی شدن است و تا 28 اردیبهشت ماه نمی‌توان از رد یا تایید نامزدها سخن گفت.

رئیس شورای اداری سراب از خبرنگاران و اصحاب رسانه و قلم خواست تا با شفاف سازی و انتشار به موقع اخبار معتبر در این مورد به کم‌رنگ شدن شایعات انتخاباتی کمک کنند.

 فرماندار سراب اضافه کرد: ممکن است برخی انصراف‌ها یا عدم تایید صلاحیت‌ها به دلیل مدارک تحصیلی، شرایط سنی و سایر مسائل جزیی باشد که در این باره نباید عده‌ای به پرونده‌سازی‌های مجازی و کذایی پرداخته و اعتبار و آبروی نامزدها را خدشه‌دار کنند.


 نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :