۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۸ اسفند  - 2015 3 Thursday
آرشیو خبر آمار بازدید: 1063 کد مطلب: 991  

گزارش نود/عقب کشی برای چه؟

۱۳۹۲ سه شنبه ۱۶ مهر ساعت 15:43
سراب فردا: (سوژه نودی)در پی تماس های متعدد شهروندان به خصوص اهالی کوی فروغی (جنب مدرسه آزادی)نسبت به وضعیت قسمت عقب نشینی شده مدرسه آزادی که نه تنها به کوچه اضافه نشده بلکه به محلی برای انباشت زباله تبدیل شده دوربین حسن نبات به سراغ این موضوع رفت.

پرس و جو های ما حاکی از این شد که پیمانکار در این مورد متعهد شده و بایستی محل را تسطیح و با کوچه هم سطح می کرد.

در گفتگو با مهندس ابرغانی پیمانکار موضوع را با وی مطرح کردیم که وی در پاسخ ضمن قبول مسئولیت اظهارکرد:ما منتظر کمپرسورهای شهرداری هستیم تا نسبت به تخریب بتن های مربوطه اقدام کند و در مقابل هزینه ان را پرداخت نماییم.
وی ادامه داد: به دلیل کیفیت بتن ماشین الات شرکت ما به لحاظ فنی قادر به  تخریب این بتن ها نمی باشد.
ابرغانی اظهارامیدواری کرد با کمک شهرداری این فضای حداقل 75متری در اختیار کوچه قرارگیرد.

یک  عضو شورای شهر هم گفت: وی درخواست های متعددی چه به صورت شفاهی و چه کتبی از اهالی کوچه دریافت کرده و گله مندی انها را متوجه شده است.

وی خرابی کمپرسورهای شهرداری را عامل تاخیر عنوان کرد.

روابط عمومی شهرداری هم وعده داده در اسرع وقت این موضوع را پیگیری خواهد کرد.


غلامرضا : سلام عادتمان شده تمام مشکلات شهر را به گردن شهرداری می اندازیم پیمانکار محترم هزینه برداشت دیوار را از اموزش وپرورش تمام وکمال گرفته وکارش را نصفه ونیمه رها کرده است حال جای سوال است چرا تا به حال کسی از ساکنین محترم کوچه موضورع را از اداره اموزش وپرورش جویا نشده گیریم که شهرداری اصلا کمپروسور ندارد باید پروژه به همین حال رها شده باشد اموزش وپرورش چه کاره است پیمانکار را رها کرده اند به امان خدا حالا افتاده اند این درو ان در عزیزان یقینا پیمانکار عزیز برای تخریب وحمل ان دیوار در صورت وضعیتش هزینه انرا دریافت نموده وحال همه چیز را به گردن شهرداری می اندازند انصاف هم چیز خوبی است
شهروند : درکوچه بهارواقع درمیدان هفت تیرخانه های مردم عقب نشینی کرده اندولی تیرهای برق سرجایشان هست.چه کسی پاسخگواست؟
مهرداد : یکی از پارامترهای مهم ارزیابی پیمانکار قبل از انتخاب ، توانایی فنی و ماشین آلات آن می باشد.حال پیمانکاری که متکی به تجیهزات کارفرماست با چه منطقی انتخاب شده است؟ شاید کارفرما همان پیمانکار است یا پیمانکار همان کافرما و ....
نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :